W grudniu wszystko nabiera wyjątkowego, świątecznego smaku – również zakłady bukmacherskie. Operatorzy bawią się z Mikołaja codziennie, przez 24 dni ostatniego miesiąca roku i oferują swoim klientom obstawianie na wyjątkowych zasadach. Codziennie coś innego! Sprawdźmy, co przygotowali na dziś – 14 grudnia.

Prześwietliliśmy dzisiejsze propozycje legalnych zakładów bukmacherskich i oto, z czego można dziś skorzystać!

 

forBET

forBET stawia dziś na sporty wirtualne i kieruje swoją ofertę właśnie do fanów tego rodzaju zakładów. Jak zaznacza bukmacher, drugi tydzień adwentu kończy z przytupem, proponując zainteresowanym bonus w wysokości 30 PLN! Co zrobić, aby móc zgarnąć dodatkowe środki na grę?

Akcja forBET w skrócie:

  • Jeśli chcesz skorzystać z dzisiejszej akcji, powinieneś wysłać przynajmniej 10 kuponów
  • Kupony te muszą zawierać wyłącznie zdarzania na sporty wirtualne
  • Minimalna stawka każdego kuponu to 10 PLN
  • Minimalny kurs kuponu? 2.00
  • Minimalna liczba zdarzeń? 2 zdarzenia

Jesteś zainteresowany? Pamiętaj, że to jednodniowa akcja, więc nie ma na co czekać!

Zakłady bukmacherskie w forBET

 

 

LV BET

Drugi stosunkowo młody bukmacher, który również zdecydował się na Kalendarz Adwentowy. Jeśli interesują Cię zakłady bukmacherskie na NBA lub Euroligę, to powinieneś dziś wybrać bukmachera LV BET.

Zasady akcji są proste: wybierasz na swój kupon zdarzenie z oferty na NBA lub Euroligę i w przypadku poprawnego wytypowania operator powiększa Twoją wygraną o 14%.

Zakłady bukmacherskie w LV BET

ETOTO

I na koniec nieco starszy stażem legalny bukmacher, jednak przechodzący ostatnio sporą przemianę – na plus oczywiście. ETOTO nie tylko poprawiło swoją oprawę graficzną, funkcjonalność strony internetowej, wprowadziło aplikację mobilną i zyskało wsparcie znanych osób ze świata sportu, ale i postawiło na ciekawe promocje. Przykład? Oczywiście Kalendarz Adwentowy, bo o tym dziś mowa.

14 grudnia gracze ETOTO mogą postawić zakład za minimum 50 PLN i w przypadku niepowodzenia zyskać coś na pocieszenie – a dokładnie freebet w kwocie 5 PLN. Szczerze? ETOTO miał już w swojej ofercie korzystniejsze akcje, ale może akurat i ta kogoś zainteresuje.

Zakłady bukmacherskie w ETOTO

 

 Zagranie

I jako wisienka na torcie – portal Zagranie, specjalizujący się w sporcie i zakładach bukmacherskich. Co robi w tym zestawieniu? Ano odgrywa bardzo ważną rolę, ponieważ na co dzień współpracuje z bukmacherami i dzięki temu dostarcza swoim klientom ekskluzywne oferty, niedostępne dla pozostałych.

Przykład? Dziś mamy czternasty dzień grudnia i z tej okazji, czytelnicy Zagranie mogą wygrać bilet na hit kolejki Wisła Kraków – Lech Poznań.

Jak zdobyć bilet? Wystarczy wytypować dokładny wynik zbliżającego się spotkania Wisła Płock – Wisła Kraków. Wejściówkę wygrywa pierwsza osoba, która zamieści w komentarzu odpowiedź, która pokryje się z rzeczywistością. Proste? Bardzo proste!

Zakłady bukmacherskie w Zagranie.com