Dzisiaj czeka nas pierwsza runda Speedway Grand Prix. Turniej odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Do rywalizacji stanie szesnastu zawodników. Patrząc na zakłady bukmacherskie i typy, kogo warto obstawiać? Faworytów jest kilku, ale jeden żużlowiec na początku sezonu wyróżnia się w całej stawce. Zanim przejedziesz do analizy, dowiedz się więcej o terminie zakłady bukmacherskie i typy, żebyś sam mógł stworzyć taką ekspertyzę.

Fredrik Lingdren bez wątpliwości w tym sezonie jeździ najlepiej ze wszystkich żużlowców na świecie, więc patrząc na zakłady bukmacherskie i typy skłonię się właśnie ku niemu. Bukmacherzy to właśnie Szweda stawiają w roli głównego faworyta wystawiając na niego najmniejszy kurs. Jednak mimo to, mnożnik na poziomie 3,50, jaki znajdziemy na dzisiejsze zwycięstwo Fredrika Lindgrena, jest jak najbardziej wartością do pobrania.

Zacznijmy od tego, że Szwed w przeciągu całego sezonu w Speedway Ekstralidze na polskich torach wygląda znakomicie. Wygląda na tyle wspaniale, że dziennikarze i eksperci określają go jako kosmitę. Ta przenośnia bardzo dobrze oddaje poziom, na którym znalazł się Fredrik Lindgren. Szwed już rok temu zachwycał i wydawało się, że zmierzał po medal indywidualnych mistrzostw świata, ale kontuzja pod koniec sezonu przeszkodziła mu w tym celu. Aktualnie ma najlepszą średnią biegopunktową w najsilniejszej lidze na świecie, czyli Speedway Ekstralidze.

Warto zaznaczyć, że nie tylko tegoroczna dyspozycja wskazuje na wygraną Fredrika Lindgrena, ale także jego dotychczasowe występy na Stadionie Narodowym w Warszawie. Zbierając średnie biegowe wszystkich zawodników jeżdżących w stolicy okazuje się, że to właśnie Szwed ma najlepszą statystykę. Dodatkowo warto przypomnieć, że rok temu to właśnie Fredrik Lindgren triumfował w Warszawie. Wtedy kurs na Szweda wynosił 14, dzisiaj jest to już u większości bukmacherów 3,5.

Patrząc na wiele czynników wygląda na to, że bukmacherzy się nie mylą i faktycznie Fredrik Lindgren ma największe szanse na triumf w pierwszej rundzie SGP. W związku z tym zakłady bukmacherskie i typy na sobotę mogą sprowadzić się do jednej pozycji, ale z dość atrakcyjnym kursem, bo pozwalającym na potrojenie stawki.

Pamiętajcie, że można obstawiać wyłącznie w legalnych zakładach bukmacherskich, więc wysyłanie typów w Internecie dozwolone jest w tym momencie w ośmiu firmach, takich jak Totolotek, forBET, STS, Fortuna, Milenium, E-TOTO, LVBET i Totalbet. Granie u zagranicznych zakładów bukmacherskich grozi karami m.in. pozbawienia wolności czy grzywną. Typy powinno się wysyłać wyłącznie za pieniądze przeznaczone na rozrywkę. Granie grozi uzależnieniem czy utratą kontroli nad sobą, a wtedy należy zaprzestać obstawiania.