Zakłady bukmacherskie legalne z kolejnymi podmiotami – TOTALbet i Cherry Online w Polsce!

Zakłady bukmacherskie legalne są w Polsce nie od dziś, jednak dopiero od niedawna można wybierać z takiej liczby operatorów. Od miesiąca gracze mogą obstawiać przez Internet u bukmachera TOTALbet, a już na horyzoncie widać następną nowość na polskiej scenie bukmacherskiej o nazwie Cherry Online.

 

Zakłady bukmacherskie legalne z TOTALbet

Po wejściu w życie postanowień nowej ustawy hazardowej część graczy zastanawiała się, gdzie można obstawiać, nie łamiąc przy tym polskiego prawa. Do niedawna lista zakładów bukmacherskich legalnych w Polsce wyglądała następująco:

  • Fortuna
  • Totolotek
  • LV BET
  • ForBET
  • Milenium
  • STS
  • ETOTO

Teraz lista ta wydłużyła się o dwie pozycje. Pierwszym podmiotem, który zasilił grono legalnych bukmacherów jest operator TOTALbet Zakłady Bukmacherskie, posiadający od 22 marca 2018 roku licencję Ministerstwa Finansów. Oznacza to, że jest w pełni legalnie działającą firmą bukmacherską, a graczom za korzystanie z jego usług nie grożą żadne konsekwencje.

Za podmiotem TOTALbet kryje się polski kapitał. TOTALbet Zakłady Bukmacherskie należy do Grupy ZPR Media, czyli do tej samej, do której należą między innymi Super Express czy Radio ESKA. Można więc przypuszczać, że firma TOTALbet nie będzie odstawała od reszty i mocno postawi na rozrywkę. Nie powinno być to trudnym zadaniem, bo jak wiadomo, zakłady bukmacherskie to nic innego jak legalna zabawa, sposób na spędzanie wolnego czasu.

Tak jak w przypadku każdego bukmachera, aby go dobrze poznać, najlepiej odwiedzić jego stronę internetową i po prostu przetestować możliwości, które daje. Wszystkim nieprzekonanym do angażowania się w grę u TOTALbet możemy przedstawić kilka informacji w pigułce.

TOTALbet posiada oczywiście ofertę powitalną, na którą składa się freebet oraz bonus od depozytu. Przyglądając się temu bukmacherowi szybko można stwierdzić, że chce się wyróżnić. W swojej identyfikacji wizualnej postawił na wyraziste kolory, a do tego zdecydował się na nieszablonowy układ strony. Co więcej, podkreśla swój wyjątkowy Cashout oraz opcję skorzystania z konta tymczasowego.

 

Zakłady bukmacherskie legalne z TOTALbet

 

Zakłady bukmacherskie legalne z Cherry Online Polska

Do zakładów bukmacherskich legalnych w Polsce dołączył w ostatnim czasie Cherry Online Polska. O tym podmiocie wiadomo znacznie mniej. Co do czego mamy pewność? Co do tego, że jest w posiadaniu zezwolenia z 28 czerwca 2018 roku, co czyni go legalnym operatorem zakładów wzajemnych. Niewiele informacji, a jednocześnie tak dużo.

Firma Cherry Online Polska nie rozpoczęła jeszcze swojej działalności. Odnosząc się do przykładu TOTALbet widzimy, że od chwili otrzymania licencji do rzeczywistego podjęcia działań mija chwila, dlatego bądźmy cierpliwi. Oczekując na pierwsze ruchy ze strony tego gracza, przyjrzyjmy się mu nieco bliżej.

Zakłady bukmacherskie legalne od niedawna w Polsce należą w większości do Cherry AB ze Szwecji, firmy funkcjonującej od 1963 roku. Cherry AB jest również właścicielem takich podmiotów związanych z grami jak CherryOn czy Cherrycasino. To firma działająca w różnych obszarach tej branży – oferuje gry, a także zajmuje się ich technologią. Łatwo można wysnuć więc wniosek, że działania Cherry Online w Polsce nie będą przypadkowe, lecz będą stać za nimi osoby z wieloletnim doświadczeniem.

Zakłady bukmacherskie legalne z Cherry Online

Pozostaje nam, graczom, cierpliwie czekać na rozwinięcie skrzydeł przez nowe firmy, co, mamy nadzieję, przyniesie obstawiającym same korzyści!