O 20:00 w Kazaniu Polacy rozegrają swój drugi mecz na mundialu w Rosji. Rywalem Biało-Czerwonych będzie Kolumbia. Oba zespoły przegrały swoje pierwsze mecze, więc dla obu będzie to walka o życie. Ciekawym dodatkiem do oglądania będzie obstawienie tego pojedynku z oferty legalnych zakładów bukmacherskich, o których przeczytasz, klikając w ten odnośnik – zakłady bukmacherskie legalne 

Polska – Kolumbia: co w trawie piszczy? 

Mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o życie – tak od wielu lat wyglądały nasze przygody na wielkich turniejach. Na mundialu w 2016 roku się to zmieniło, bo Polska reprezentacja zaszła aż do ćwierćfinału i niewiele zabrało do pokonania późniejszego triumfatora, czyli Portugalii. Po – nie oszukujmy się – fatalnym występie naszej reprezentacji przeciwko Senegalowi stary koszmar powraca. Teoretycznie nie powinno być już gorzej, bo poza pojedynczymi piłkarzami podopieczni Nawałki zawiedli jako całość. Brakowało zaangażowania, walki o piłkę i wszyscy wydawali się być myślami gdzie indziej. Nie było czuć, że jest to mecz otwarcia mistrzostw świata w wykonaniu Polaków. I w ten oto sposób byliśmy świadkami chyba najgorszego widowiska na całym mundialu.  

Pytanie: jak podopieczni Nawałki odpowiedzą po swoim słabym występie? Ale typerzy mają też inne ,,zmartwienia”. Co typować na ten pojedynek? Jedno jest pewne: niezależnie od tego, co wrzucisz na swój kupon, musisz zwrócić uwagę, u jakiego bukmachera to zrobisz. Ważne jest to, aby było zakłady bukmacherskie legalne. Co to w praktyce oznacza? Taki legalny bukmacher posiada licencję na oferowanie zakładów wzajemnych na terenie Polski, co jest równoznaczne z tym, że działa zgodnie z polskim prawem. Grając u niego, możesz spać spokojnie, bo nie grożą Ci żadne konsekwencje.  

Zakłady bukmacherskie legalne: kursy na mecz Polska – Kolumbia  

W oczach legalnych zakładów bukmacherskich są nasi rywale.

zakłady bukmacherskie legalne - kursy na Polska Kolumbia

Za wygraną Kolumbii Fortuna wystawiła kurs 2.29, na remis 3.37, zaś na triumf Polaków można dostać przelicznik 3.40. Dysproporcja jest stosunkowo niewielka i widzimy, że za triumf Biało-Czerwonych można dostać naprawdę wysoki kurs. Pozostali legalni bukmacherzy widzą to podobnie. Pamiętaj jednak, że przeliczniki ,,nie grają” i nawet zdarzenie z bardzo niskim kursem może okazać się niecelne. Ważne jest to, aby dane zdarzenie szczegółowo i dokładnie przeanalizować, co na pewno zwiększy Twoje szanse na powodzenia.  

Co wybrać na spotkanie Polska – Kolumbia z oferty legalnych zakładów bukmacherskich? 

Typuję, że Polacy (czyli w Fortunie 1. zespół) będą grali dużo twardziej i ostrzej, czego wynikiem będzie duża ilość żółtych kartek. Czas na kalkulację się już skończył – teraz trzeba grać na maksa, nie myśląc potencjalnych wykluczeniach w kolejnym meczu, bo kolejny mecz może już nie mieć znaczenia, jeżeli Polacy dzisiaj nie urwą chociaż jednego punktu. Za więcej niż 2.5 żółtego kartoniku Fortuna (czyli legalny zakład bukmacherski) wystawiła kurs na poziomie 2.91.

zakłady bukmacherskie legalne - Polska Kolumbia

To jest moja propozycja na to starcie. Z własnego doświadczenia jednak wiem, że lepiej nie obstawiać występów swoich ulubionych klubów lub reprezentacji narodowych. W takim przypadku trudno o obiektywizm, kiedy w grę wchodzą uczucia i przywiązanie. Lepiej odpuścić sobie stawianie na wynik, a co gorsza typować przeciwko ,,swoim”. Pamiętaj, żeby typowanie traktować jedynie jako zabawę i dodatek do emocji związanych ze sportem. To popisy piłkarzy mają być priorytetem, a nie chęć zarobku. Przecież mistrzostwa świata są piękne same w sobie, prawda?