Już w piątek o 18:00 w Legnicy zostanie zainaugurowany nowy sezon piłkarskiej Ekstraklasy. Do walki o miano najlepszej ekipy w Polsce stanie 16 drużyn. Obrońcą tytułu jest Legia Warszawa. Pierwsza kolejka spotkań na ligowych boiskach oznacza jedno – powrót do typowania. Wybierając zakład bukmacherski, musisz wziąć pod uwagę wiele kwestii, ale jest jedna, najważniejsza, czyli legalność. Więcej o tym, jacy bukmacherzy wpisują się w tę charakterystykę, przeczytasz tutaj – zakłady bukmacherskie legalne.  

Zakłady bukmacherskie legalne na Ekstraklasę

Mistrzostwa świata w Rosji dobiegły końca. Jest to na pewno smutna wiadomość dla kibiców piłki nożnej na wysokim poziomie. Miesiąc z mundialem był bardzo emocjonujący i pewnie wielu z Was odczuwa teraz pustkę z powodu braku meczów. Ale spokojnie…. nic nie trwa wiecznie. Już w ten weekend rozpocznie się Ekstraklasa!

Po 37 kolejkach poznamy drużynę, która sięgnie po tytuł mistrza Polski. W zeszłym sezonie ten zaszczyt przypadł Legii Warszawa, chociaż przez dłuższy czas nic na to nie wskazywało. Ostatecznie Legioniści przechylili szalę zwycięstwa dopiero w 37. (czyli ostatniej) kolejce pojedynków, wygrywając 3-0 w Poznaniu z miejscowym Lechem.

Przed rozpoczęciem pierwszego starcia w tej kampanii warto przyjrzeć się zakładom długoterminowym. Aby to zrobić, trzeba wybrać jednego z bukmacherów wpisującego się w kategorię ,,zakłady bukmacherskie legalne”. Co to oznacza w praktyce? Są to bukmacherzy, którzy otrzymali licencję od Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów wzajemnych w Polsce. Taka zgoda jest wymagana i bez niej zakłady bukmacherskie nie mogą funkcjonować w naszym kraju. Korzystanie z zagranicznych bukmacherów jest zakazane i grozi surowymi konsekwencjami natury prawnej. W tym momencie takich ,,legalnych bukmacherów” mamy dziewięciu:

  • Cherry Online
  • Etoto
  • ForBET
  • Fortuna
  • LV BET
  • Milenium
  • STS
  • Totalbet
  • Totolotek

Pamiętaj, że wybór bukmacherów z powyższej listy jest konieczny, ale nie zwalnia z odpowiedzialnego grania. Obstawianie to hazard i trzeba się z tym liczyć. Weź pod uwagę ryzyko, jakie stwarza typowanie w zakładach bukmacherskich. Dostosuj stawkę do swoich możliwości finansowych. Nie traktuj bukmacherki jako sposobu na ucieczkę od swoich problemów w życiu codziennym. To ma być tylko zabawa i rozgrywka związana z oglądaniem Twojego ulubionego sportu, w tym przypadku piłki nożnej i Ekstraklasy.

Zakłady bukmacherskie legalny – typy długoterminowe na Ekstraklasę

Do przeanalizowania oferty legalnych zakładów bukmacherskich na zakłady długoterminowe na Ekstraklasę użyjemy oferty Fortuny.

Faworytem do zdobycia mistrzostwa Polski w oczach czeskiego bukmachera jest Legia Warszawa.

zakłady bukmacherskie legalne - mistrz polski

Fortuna praktycznie za pewnik bierze też miejsce Legionistów w czołowej trójce, wystawiając na to zdarzenie kurs 1.05. Jeżeli przewidujesz spadek Legii, to będziesz mógł na tym zarobić bardzo dużo, bo przelicznik na to wynosi aż 1000. Brzmi niemożliwie i trudno oczekiwać, że to się stanie. Ale to przecież polska liga, prawda?

Patrząc dalej, drugie co do wielkości szanse na tytuł Fortuna przyznaje Lechowi Poznań (kurs 4.50) i Jagiellonii Białystok (kurs 10). Łatwo zauważyć, że każdy inny rezultat niż obrona mistrzostwa przez Legię Warszawa zostanie przyjęty jako olbrzymia niespodzianka.

Faworytem do zdobycia korony króla strzelców według Fortuny jest nowy nabytek warszawskiej Legii, Carlitos.

zakłady bukmacherskie legalne - król strzelców ekstraklasy

Za to, że hiszpański piłkarz zdobędzie najwięcej bramek w sezonie 2018/19 (razem z fazą mistrzowską i spadkową), czeski bukmacher oferuje przelicznik na poziomie 2.25. Drugi w hierarchii prawdopodobieństwa jest Christian Gytkjær (Lech Poznań – kurs 4.50), a trzeci Jose Kante (również Legia – kurs 7.5).

A Ty jaki masz pomysł na połączenie ,,zakłady bukmacherskie legalne” i Ekstraklasy?