Legia Warszawa stoi przed misją praktycznie niemożliwą. Mistrzowie Polski przegrali w pierwszym meczu II rundy eliminacji do Ligi Mistrzów 0-2 ze Spartakiem Trnava. Co gorsza, dzisiejsze spotkanie odbędzie się w Słowacji, więc szanse na awans do kolejnej fazy wydają się znikome. Podopieczni Deana Klafuricia nie są jednak bez szans. Czy Legia dokona cudu? O tym przekonamy się już dzisiejszego wieczoru. W naszej analizie znajdziesz typ po kursie 1.90 na to starcie.

Wydarzenia bukmacherskie – sprawdź, co można obstawiać w świecie sportu

Spartak Trnava – Legia Warszawa – analiza drużyn

Powiedzieć, że mistrzowie Polski weszli źle w ten sezon, to jak nic nie powiedzieć. Wszystko zaczęło się od porażki 2-3 z Arką Gdynia w meczu o Superpuchar Polski. Wydawało się, że to był tylko wypadek przy pracy, ale rzeczywistość okazała się brutalna. Legioniści najpierw przegrali w meczu inaugurującym sezon Ekstraklasy z Zagłębiem Lubin (1-3), żeby 3 dni później doznać porażki od mistrza Słowacji, Spartaka Trnavy (0-2). Każde z tych spotkań zostało rozegrane w Warszawie, co tylko pokazuje, w jakim kryzysie znaleźli się podopieczni Deana Klafuricia. 8 straconym bramek w 3 występach tylko to potwierdza, chociaż styl gry warszawiaków był chyba jeszcze gorszy, niż wskazują na to wyniki.

Na szczęście dla kibiców Legii ostatni mecz był swego rodzaju odrodzeniem.

Mistrzowie Polski pokonali na wyjeździe Koronę Kielce i zrobili to w dobrym stylu. Początek był taki, do jakiego jak w tym sezonie Legioności nas przyzwyczaili: stracona bramka i prowadzenie gospodarzy 1-0 po pierwszych 45 minutach. Ale druga część gry stała już tylko pod znakiem Wojskowych. Goście zdobyli 2 gole w ciągu 10 minut i to ostatecznie oni sięgnęli po trzy punkty. To była ta wielka Legia. Znowu mogliśmy zobaczyć najlepszą drużynę w naszym kraju. Wydaje się, że kryzys został już zażegnany i teraz może być tylko lepiej.

Swoją drogą, jeżeli wybrałeś zwycięstwo mistrzów Polski jako wydarzenia bukmacherskie, mogłeś złapać naprawdę wysoki kurs, który oscylował w granicach 2.50-2.70.

Przejdźmy teraz do rywala warszawiaków.

Dla wielu z nas Spartak Trnava był kompletnie anonimową ekipą. Nikt się nie spodziewał, że Legia może mieć problemy ze Słowakami. A miała i to ogromne. Spartak był zdecydowanie lepszym zespołem i gdyby nie brak skuteczności z ich strony, to pierwszy pojedynek skończyłby się wyższym wynikiem niż 2-0. Słowacy zmarnowali swoją szansę na zakończenie dwumeczu. Teoretycznie, 2 gole zaliczki to duży handicap, ale nie takie cuda się już zdarzały w piłce nożnej.

Spartak – Legia jako wydarzenia bukmacherskie: co obstawiać?

Oczywiście, głównym celem powinno być oglądanie tego spotkania, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby je obstawić, traktując jako jedno z wydarzeń bukmacherskich. Pozostaje pytanie: co?

Według mnie wszystko nie może zmienić się w ciągu kilku dni. Legia od początku rozgrywek zawodzi i nawet jeden triumf z Koroną Kielce na wyjeździe nie czyni wiosny. Zwróćmy uwagę, że w każdym z poprzednich pojedynków Legionistów rywale strzelali gola (średnio 2.25 na mecz). Mistrzowie Polski będą musieli zagrać bardzo ofensywnie, co na pewno zwiększy szanse na utratę bramki. Dlatego moją propozycją na dzisiejszą potyczkę jest tzw. BTTS, czyli to, że obie ekipy wpiszą się na listę strzelców. Za to zdarzenie Totolotek wystawił kurs 1.90.

wydarzenia bukmacherskie - mecz Legii w Lidze Mistrzów

A Wy jakie macie typy na to i inne wydarzenia bukmacherskie związane z Ligą Mistrzów?