Liga Mistrzów i Totolotek Zakłady Bukmacherskie to nieodłączna para! Dzisiejsze mecze zapowiadają się arcyciekawie, ale jest jedno, które wyróżnia się na tle pozostałych. O 21:00 na Anfield Road miejscowy Liverpool zagra z SSC Napoli. Zobacz, co typować na ten pojedynek. 

Liverpool – SSC Napoli (21:00) 

Grupa C od początku była zapowiadana jako najciekawsza i jednocześnie najtrudniejsza do typowania. Czy sprostała oczekiwaniom? Na pewno. Co więcej, pokuszę się o tezę, że te oczekiwania zostały nawet przebite, przez to, co się dzieje pomiędzy PSG, Liverpoolem i Napoli. 

Po pięciu kolejkach spotkań nadal nic nie wiadomo i żaden z zespołów nie jest pewny awansu do fazy pucharowej. Zobaczmy, jak wygląda tabela: 

  • SSC Napoli – 9 punktów (bilans bramek 7:4) 
  • Paris-Saint Germain – 8 punktów (13:8) 
  • Liverpool – 6 punktów (8:7) 
  • Crvena Zvezda Belgrad – 4 punkty (4:13) 

Czerwoną Gwiazdę z Belgardu od razu możemy wykluczyć z walki o pierwsze dwa miejsca, ale i tak należy docenić outsidera tej grupy. Nikt nie dawał im szans na choćby jeden punkt, a tu proszę – remis z Napoli i wygrana z Liverpoolem. I to właśnie wynik tego drugiego pojedynku może się okazać kluczowy dla losów grupy C. 

The Reds, przegrywając w Serbii, wypuścili z rąk praktycznie pewny awans. Teraz to oni są w najgorszej sytuacji, tracąc dwa punkty do PSG i trzy do Napoli. 

Wydaje się, że paryżanie są ,,pewniakiem” do zajęcia pierwszej lub drugiej lokaty. Oczywiście, mecz w Belgradzie nie oznacza łatwego triumf, jednak geniusz Neymara, Cavaniego i Mbappe powinien rozstrzygnąć rezultat na korzyść mistrzów Francji. 

W związku z tym walka o drugie miejsce premiowane udziałem w fazie pucharowej Champions League rozegra się dzisiaj na Anfield Road.  

Jakie są potencjalne scenariusze? Liverpool musi wygrać i wchodzi dalej. Każdy inny rezultat oznacza awans ekipy z południowych Włoch.  

Oba zespoły przystąpią do tego starcia w dobrej formie, wygrywając swoje ostatnie pojedynki ligowe 4-0. Neapolitańczycy zagrali rezerwowym składem, dzięki czemu szanse na pokazanie się dostali Piotr Zieliński i Arkadiusz Milik. I pokazali się, zdobywając razem trzy gole (Zieliński jednego, Milik dwa). Niestety, Carlo Ancelotti nie wystawi raczej żadnego z Polaków na boisku od pierwszej minuty.  

Totolotek Zakłady Bukmacherskie i typy na Liverpool – PSG 

Finaliści poprzedniej edycji Ligi Mistrzów stoją pod ścianą i muszą wygrać, gdyż w innym przypadku pożegnają się Champions League. The Reds na Anfield spisują się świetnie, gdzie licząc razem ze spotkaniami ligowymi, wygrali osiem z dziesięciu pojedynków. Jedyne zespoły, które były w stanie podbić twierdzę Anfield Road to Manchester City i Chelsea, czyli marki ze ścisłego światowego topu. Napoli jest klasowym teamem, jednak myślę, że doświadczenie i siła rażenia Liverpoolu przesądzi o triumfie gospodarzy. Kurs na takie zdarzenie to 1.75 i w tych oczach jest to dobry pomysł na typowanie z oferty Totolotka Zakładów Bukmacherskich.

totolotek zakłady bukmacherskie

Promocje na Ligę Mistrzów w Totolotku

Podatek od wygranej to coś, czego gracze zwyczajnie nie lubią. No, bo w końcu kto lubi dzielić się swoimi ciężko uzyskanymi środkami? Tym bardziej, kiedy 12% musimy oddać do Skarbu Państwa. Na szczęście Totolotek Zakłady Bukmacherskie przychodzi na ratunek tym, którzy nie chcą płacić podatku. O czym mowa? O znanej i lubianej promocji ,,Gram Grubo“, która podwyższy Twoją wygraną o 14%. Najstarszy bukmacher w naszym kraju przygotował specjalne wydanie związane z Ligą Mistrzów i Ligą Europy, czyli Gram Grubo Europejskie Puchary.

Co musisz zrobić, żeby Totolotek dał Ci 14% więcej?

  • kupon prosty Toto-Mix lub live
  • minimalna stawka kuponu 20 PLN
  • kurs całkowity kuponu nie mniejszy niż 2.00
  • na kuponie musi znaleźć się minimum jedno zdarzenie z Ligi Mistrzów lub Ligi Europy
  • promocja jest aktywna we wtorki, środy (Liga Mistrzów) i czwartki (Liga Europy)

Warunki, które narzucił Totolotek są jasne, proste i przejrzyste. Należy docenić bukmachera za to, że próbuje osłodzić swoim klientom skutki podatku od wygranej.

Kupony obstawione? To teraz rozsiądź się wygodnie w fotelu i czekaj na wieczorne emocje z piłką na najwyższym poziomie.