Czy patrząc na stronę internetową Totolotek zakłady bukmacherskie, zauważyłeś może jakąś zmianę? Nie, to nie jest podchwytliwe pytanie i tak, coś się zmieniło. Tym czymś jest wygląd strony. Totolotek postanowił wprowadzić zmianę swojego layoutu na kilka dni przed rozpoczęciem mistrzostw świata w Rosji. Są gusta i guściki i każdy lubi coś innego, ale na pierwszy rzut oka widać, że najstarszy bukmacher w Polsce zrobił zmianę na lepsze i strona jest dużo bardziej czytelna i nowoczesna. Więcej o Totolotku zakłady bukmacherskie dowiesz się tutaj – Totolotek zakłady bukmacherskie

Totolotek zakłady bukmacherskie – jak strona wyglądała wcześniej?

Totolotek jest najstarszym polskim zakładem bukmacherskim (na rynku zakładów wzajemnych od 1992 roku), ale silna pozycja tego bukmachera na rynku zakładów wzajemnych tylko pokazuje, że jest to spółka, która nie boi się zmian i idzie z duchem czasu. Nie oszukujmy się – strona Totolotka zakłady bukmacherskie nigdy nie była najbardziej atrakcyjną wizerunkowo. Posunąłbym się nawet do stwierdzenia, że była dość… nudna. Co jak co, ale z pewnością szata graficzna nigdy nie utknęła Ci w pamięci. Teoretycznie nie jest to aż tak bardzo istotna rzecz – w końcu liczy się oferta na zakłady sportowe i bonusy – ale to trochę tak, jak z jedzeniem: smak jest najważniejszy, lecz wielu z nas je oczami i wygląd ma niesamowicie istotne znaczenie. Podobnie jest z zakładami bukmacherskimi – nieczytelna i niepoukładana strona nie zachęca do skorzystania z usług danego bukmachera.

Totolotek zakłady bukmacherskie – co się zmieniło na stronie internetowej?

Cały szablon i rozmieszczenie nie uległo zmianie i są to bardziej detale niż gruntowne zmiany.

Totolotek zakłady bukmacherskie - nowe wydanie strony

Kolory pozostały te same, jednak ich odcień jest inny: bukmacher użył innego odcieniu pomarańczy i na pewno taka barwa rzuca się bardziej w oczy. Lista zakładów i dyscyplin z czarnej stała się siwa, co na pewno bardziej wyróżnia ją na czarnym tle. Inaczej też prezentują się kursy: teraz widnieją one w siwych ramkach, dzięki czemu są lepiej widoczne.

Istotną zmianą jest też obraz kuponu. Teraz, cały pomarańczowy, bardzo rzuca się w oczy i jest dużo bardziej wyróżniony, niż to było wcześniej. Pomarańczowy kolor dobrze kontrastuje z czarnym.

Totolotek zakłady bukmacherskie - kupon

Czy zmieniło się dużo? Nie. Cała zmiana opiera się na detalach, dzięki czemu stali użytkownicy Totolotka zakłady bukmacherskie na pewno nie pogubią się na stronie. To są bardziej kosmetyczne poprawki, które mają ułatwić klientom obstawianie. Moim zdaniem to zmiana na plus, bo układ jest taki sam, a ligi, rozgrywki, kupon i kursy zostały lepiej wyróżnione. Niby to mało znaczące rzeczy, lecz to szczegóły składają się na całość i tworzą bardzo fajne połączenie. Totolotek po raz kolejny pokazuje, że jego pozycja na polskim rynku zakładów wzajemnych nie jest dziełem przypadku.

Mała rzecz, a cieszy!