Totolotek bukmacher, którego warto znać

Jeśli jesteś doświadczonym graczem, regularnie obstawiającym zakłady, na pewno docenisz ofertę Totolotka Zakładów Bukmacherskich.

Jeśli niewiele do tej pory miałeś wspólnego z bukmacherką, ale czujesz, że chciałbyś postawić pierwsze kroki w kierunku zmiany w tej kwestii – Totolotek jest bukmacherem dla Ciebie, ze względu na rozbudowaną ofertę dla nowych graczy.

A jeśli nie zaliczasz się do żadnej z tych grup… to też dobrze. Nikogo nie zachęcamy do obstawiania, jednak warto po prostu poznać tego bukmachera oraz dowiedzieć się nieco więcej na temat jego działalności, aby uświadomić sobie, że zakłady bukmacherskie w Polsce są w pełni legalną formą rozrywki, a do tego bardzo emocjonującą. A Totolotek jako bukmacher godnie reprezentuje polskie zakłady wzajemne.

 

Totolotek bukmacher - logo

 

Jak myśleć o zakładach bukmacherskich?

Odpowiadając na powyższe pytanie – trzeźwo. Dla własnego dobra. Oznacza to, żeby po prostu nie wpadać w skrajności w tej kwestii, a więc ani nie bać się obstawiania, ani nie dać się mu pochłonąć. Zakłady bukmacherskie są legalnym sposobem na spędzanie wolnego czasu i wyłącznie tak należy je traktować. Bukmacherzy są zobowiązani do dbania o swoich klientów i pilnowania, aby pamiętali o tym, co zostało wyżej nakreślone. Jak sobie z tym radzi Totolotek Zakłady Bukmacherskie?

 

Totolotek jako bukmacher z długim stażem

Firm oferujących różne usługi są tysiące. Jak więc na co dzień podejmujemy decyzje o wyborze jednego, dwóch podmiotów w danym obszarze? Często kryterium oceny stanowi doświadczenie podmiotu w określonej branży. To bardzo dobry trop, również w zakładach bukmacherskich. Długi staż idzie w parze z doświadczeniem i niejednokrotnie zaufaniem klientów. Nie inaczej jest w przypadku Totolotka Zakładów Bukmacherskich. Na polskiej scenie zakładów wzajemnych Totolotek bukmacher funkcjonuje już od ponad 20 lat. To najdłużej działający w naszym kraju podmiot oferujący tego rodzaju rozrywkę. Na początku Totolotek przyjmował zakłady stacjonarnie, jednak od 2013 roku w pełni legalnie, a więc na podstawie licencji, świadczy także usługi online.

Totolotek to zakłady godne zaufania, na co jednoznacznie wskazują przyznane im nagrody: między innymi Laur Konsumenta w kategorii „Odkrycie Roku” czy też Laur Klienta w kategorii „Zakłady bukmacherskie”

 

Totolotek jako legalny bukmacher

Temat legalności zakładów bukmacherskich jest wciąż aktualny. Dla przypomnienia – zakłady bukmacherskie w Polsce są w pełni legalne, jednak kluczową rolę odgrywa tutaj operator. To od niego zależy, czy za obstawianie może klientowi grozić jakaś kara oraz czy będzie bezpieczny. Zaufać można tym operatorom, którzy posiadają stosowną licencję, nadawaną przez Ministra Finansów, pozwalającą na oferowanie zakładów wzajemnych klientom z naszego kraju. Totolotek jest bukmacherem, który zalicza się do tego grona – zarówno w kwestii zakładów stacjonarnych, jak i online.

 

Totolotek jako odpowiedzialny bukmacher

Wbrew pozorom, w zakładach bukmacherskich najważniejszy nie jest sport, nie są emocje, a nawet nie są wygrane, ale komfort i bezpieczeństwo gracza, ponieważ stawką są – owszem – jego pieniądze, ale również i zdrowie. Totolotek Zakłady Bukmacherskie to odpowiedzialna firma, która wspiera swoich klientów w odpowiednich decyzjach. Troska bukmachera o klienta przejawia się między innymi w następujących, podejmowanych przez niego krokach:

 • Rejestracja – zakłady bukmacherskie w Polsce są rozrywką skierowaną do osób, które ukończyły 18 rok życia. Chcąc obstawiać, konieczne jest przejście procesu rejestracji na stronie internetowej bukmachera Totolotek. W trakcie rejestracji operator zweryfikuje podane przez nowego klienta dane osobowe, w tym wiek, poprzez kontrolę dowodu tożsamości (gracz musi przesłać zdjęcie lub skan dowodu osobistego albo paszportu)
 • Limity stawek – Totolotek narzuca limity stawek w Regulaminie, które obowiązują wszystkich jego klientów. Istnieje również opcja indywidualnego określenia limitu – limit może być przypisany do określonego gracza, który natomiast może samodzielnie go obniżyć, jednak w celu zwiększenia musi zgłosić się do Biura Obsługi Klienta.
 • Zegar – narzędzie dające klientowi możliwość kontrolowania czasu, jaki spędził na obstawianiu. Zegar pojawia się w lewym górnym rogu strony.
 • Zawieszenie i zamknięcie konta – gracz ma możliwość samodzielnego zawieszenia swojego konta na życzenie, które następuje na czas 24 godzin po kliknięciu przycisku „zawieś”. Kolejnym krokiem jest samowykluczenie, a więc zablokowanie możliwości gry na minimum 3 miesiące. Ostatnią z opcji jest usunięcie konta, bez możliwości przywrócenia. To rozwiązanie dla osób, które przeszły wyżej wymienione etapy, ale wciąż zauważają u siebie problem zbyt dużego zaangażowania w grę.
 • Test – szansa na samodzielne wykrycie problemu z niewłaściwym podejściem do gry w odpowiednim momencie. Test znajduje się na stronie Totolotka.

 

Totolotek, czyli bukmacher z bonusami na dłoni

Zwykło się mówić, że ktoś, kto jest życzliwy i dobroduszny, to ma serce na dłoni. Bukmacher Totolotek niewątpliwie daje swoim klientom od siebie to, co najlepsze… i wyciąga ich kierunku dłoń z bonusami bukmacherskimi.

Nowi klienci mogą liczyć na dwa prezenty powitalne: darmowy zakład oraz bonus od depozytu. Oba te bonusy wyróżniają się na tle konkurencji. Dzięki pierwszemu z nich nowy gracz zyskuje szansę na trening – może bez ryzykowania własnych środków przetestować bukmachera i samego siebie. Drugi natomiast jest wyrazem wdzięczności ze strony bukmachera za obdarzenie go zaufaniem i złożenie pierwszego depozytu.

Bonusy powitalne to oczywiście dopiero początek całej przygody. Kolejnym krokiem wtajemniczenia są bonusy i promocje dla stałych i lojalnych klientów. Totolotek bukmacher ma w swojej ofercie tego naprawdę sporo, jednak na szczególną uwagę zasługuje promocja o wdzięcznej nazwie „Tniemy Podatek”. Jak sama nazwa wskazuje, jest to okazja na zapomnienie o 12-procenotowym podatku, który na co dzień towarzyszy wszystkim obstawiającym u legalnych operatorów. Promocja Totolotka Zakładów Bukmacherskich jest bardzo prosta i polega na doliczaniu 6% do wygranych tym, którzy grali za pośrednictwem strony internetowej bukmachera, a 12% tym, którzy skorzystali z wersji mobilnej strony lub obstawili poprzez dedykowaną aplikację Totolotka.

Totolotek bukmacher - promocja

Ach te bonusy, promocje… każdy gracz lubi być dopieszczany przez bukmachera i na ten moment Totolotkowi idzie to bardzo dobrze. Sprawdźmy, co jeszcze w kwestii udogodnień można u niego znaleźć.

 

Aplikacja mobilna

Do takich udogodnień zaliczamy na pewno dedykowaną aplikację mobilną bukmachera, dzięki której gracz może swobodnie obstawiać w każdej chwili, w każdym miejscu, do którego tylko dociera Internet. Aplikacja mobilna szczególnie sprawdzi się przy obstawianiu zakładów live na te wydarzenia, których świadkami mamy okazję być osobiście. Siedzieć na trybunach z laptopem? Mało realne, a przede wszystkim mało komfortowe, dlatego aplikacja będzie tu świetnym rozwiązaniem. Oczywiście jest to tylko jeden z przykładów – aplikacja jest przydatna nawet tym, którzy decydują się na klasyczne zakłady prematch, jadąc na przykład komunikacją miejską do pracy. Warto dodać, że aplikacja to w dzisiejszych czasach już bukmacherski must have, jednak na ten moment jeszcze nie każdy legalny operator w Polsce może się pochwalić taką funkcjonalnością.

 

Obsługa klienta

Do udogodnień z pewnością trzeba zaliczyć obsługę klienta. Dziwne? Może się tak wydawać, jednak obsługa na naprawdę wysokim poziomie to prawdziwy skarb w chwili, kiedy pojawi się problem uniemożliwiający na przykład grę albo wypłatę zgromadzonych na koncie środków. Nie u każdego bukmachera tak jest, lecz u Totolotka faktycznie obsługę klienta można nazwać udogodnieniem – konsultanci są ciągle w gotowości, odpowiadają sprawnie i rzeczowo, a w konsekwencji ich porady są po prostu przydatne. Co więcej, Totolotek wszystkim samodzielnym daje do dyspozycji szereg materiałów pomocniczych, z pomocą których można szukać rozwiązania na własną rękę. Co kto lubi.

 

Czego chcieć więcej?

Innych dyscyplin. Szerszej oferty na popularne wydarzenia. Innych bonusów powitalnych. Można tak wymieniać i wymieniać, ponieważ oczywistym jest, że znajdą się osoby, którym Totolotek bukmacher najzwyczajniej w świecie nie będzie odpowiadał. Nie dlatego, że jest złym bukmacherem, ale dlatego, że po prostu poszukują czegoś innego. I nic w tym złego! Zachęcamy wtedy do dalszych poszukiwań, bo to zadowolenie gracza i realizacja jego potrzeb są tu najważniejsze, aby mógł czerpać zadowolenie z rozrywki, jaką są zakłady bukmacherskie.

U jakich bukmacherów, oprócz Totolotka, można jeszcze legalnie obstawiać online?

 • Cherry Online
 • Fortuna
 • LV BET
 • Milenium
 • ForBET
 • STS
 • ETOTO
 • Totalbet
 • Superbet

Warto jednak podkreślić, że Totolotek Zakłady Bukmacherskie to operator na wysokim poziomie i ci, którzy zdecydują się na korzystanie z jego usług, nie będą zwiedzeni.