O 18:00 w Krakowie zostanie rozegrany ostatni mecz III kolejki Ekstraklasy, którą zakończy starcie pomiędzy miejscową Cracovią a Arką Gdynia. Dla obu drużyn jest to bardzo ważne spotkanie, bo zarówno gospodarze, jak i goście rozpoczęli obecny sezon bardzo słabo. Przygotowałem dla Was typ z oferty Totolotka na ten mecz.

Totolotek bukmacher – przeczytaj więcej o najstarszym bukmacherze z Polski

Totolotek bukmacher na mecz Cracovia – Arka

Cracovia Kraków

Rozgrywki 2018/19 w wykonaniu Cracovii na pewno nie rozpoczęły się tak, jak wszyscy w Krakowie oczekiwali (no, może poza kibicami Wisły). Miała być walka o tytuł, a trzecie spotkanie będzie walką, ale…. o pierwsze punkty. Podopieczni Michała Probierza rozpoczęli sezon od dwóch porażek: ze Śląskiem we Wrocławiu (1-3) i z Lechem w Poznaniu (0-2). Na pewno nie tak to miało wyglądać, lecz trzeba zauważyć, jak trudnych rywali miała Cracovia, tym bardziej grając na wyjeździe. Dzisiaj Pasy powinny w końcu zanotować minimum jeden punkt, bo w końcu zaprezentują się przed własną publicznością. Jak pokazuje historia, krakowianie radzą sobie bardzo dobrze u siebie z dzisiejszym rywalem, czyli Arką Gdynia. W 4 z 5 ostatnich spotkań tych ekip przy ulicy Józefa Kałuży aż górą byli gospodarze. Czy dzisiaj będzie podobnie? Totolotek bukmacher tak uważa, bo w jego oczach to właśnie ekipa z Krakowa jest faworytem tego pojedynku.

Arka Gdynia

Gdynianie bardzo dobrze rozpoczęli sezon od zwycięstwa w Superpucharze Polski, ale od tego sukcesu jest tylko gorzej. Arka w dwóch pierwszych meczach zdobyła zaledwie 1 punkt, który udało jej się dopisać na swoje konto w Krakowie, tylko że w starciu z Wisłą. Podopieczni Zbigniewa Smółki na pewno nie porwali swoim stylem, ale udało im się wywieźć 1 puncik ze stadionu przy Reymonta. Powrót do Gdyni nie był tak owocny, jak kibice i zawodnicy Arki przypuszczali. Porażka 0-2 u siebie z Jagiellonią Białystok była na pewno dużym rozczarowaniem. Goście odnieśli pewne zwycięstwo, więc teraz Arka będzie musiała zrehabilitować się w Krakowie. Nie będzie to na pewno łatwe zadanie, bo historia rywalizacji z Cracovią na wyjeździe jest zdecydowanie na niekorzyść ekipy znad Bałtyku. Podobnie widzi to Totolotek bukmacher, wystawiając wyższy kurs na zwycięstwo Arki Gdynia. Czy zdobywcy Superpucharu Polski zagrają na nosie historii?

Przewidywane składy:

Cracovia: Gostomski – Diego, Dytiatjew, Helik, Pestka – Budziński, Dimun – Zenjow, Hernandez, Culina – Oliva

Arka Steinbors – Zbozień, Marić, Helstrup, Marciniak – Bogdanov, Nalepa – Zarandia, Janota, Cvijanović – Kolev

Totolotek bukmacher na mecz Cracovia – Arka: co typować?

Najstarszy operator w naszym kraju nie pozostawia złudzeń i jako faworyta dzisiejszego meczu widzi gospodarzy z Krakowa.

totolotek bukmacher na mecz Cracovia - Arka

Triumf Cracovii wyceniany jest na kurs 2.20. Z kolei za zwycięstwo gości z Gdyni przelicznik wynosi 3.50, a remis – 3.30. Wydaje się, że krakowianie powinni wygrać, ale nie przekreślałbym szans Arki, która już w tych rozgrywkach sprawiła jedną niespodzianką. Dla obu drużyn będzie to bardzo ważne starcie i spodziewam się bardziej defensywnej postawy zarówno gospodarzy, jak i gości. Statystki to potwierdzają, bo od 2003 roku w spotkaniu Cracovii i Arki w Krakowie ani razu nie padło więcej niż 3.5 gola. My skorzystamy z niższej linii i postawimy na under 2.5 bramki w dzisiejszym pojedynku. Za to zdarzenie Totolotek bukmacher wystawił kurs 1.70.

A Wy co typujecie na ostatnią potyczkę III kolejki Ekstraklasy?