Totolotek bukmacher to najstarsza firma oferująca typowanie w Polsce. Te zakłady sportowe nadal się rozwijają, więc warto przyjrzeć się temu, co nowego u nich słychać. Szczególnie warto przyjrzeć się promocji Gram Grubo, która w ostatnim czasie znowu została zmodyfikowana. Dodatkowo – czy nowi operatorzy są  zagrożeniem dla Totolotka jako bukmachera? O tym w tekście.

Totolotek bukmacher i co nowego?

Przez ostatnie miesiące trudno dostrzec u Totolotka większe zmiany w ofercie czy usługach. Jednak bukmacher po raz kolejny zmodyfikował swoją promocję Gram Grubo, która dla wielu graczy jest jedną z najatrakcyjniejszych na polskim rynku zakładów sportowych. Jeszcze nie tak dawno wystarczyło po prostu wysłać kupon z co najmniej trzema zdarzeniami i kursem akumulowanym 2,5, żeby móc obstawiać bez podatku. Takie zakłady można było zawierać codziennie. Jednak teraz Totolotek bukmacher zmienił trochę zasady Gram Grubo. Dla niektórych na gorsze. Chociaż nie ma co krytykować najstarszych zakładów sportowych w Polsce, ponieważ każdy podmiot ostatecznie odchodził od promocji podwyższającej wygrane o 12%. Totolotek bukmacher jedynie modyfikuje, a gracz dalej ma możliwość typowania bez podatku.

Jak to wygląda teraz? Przede wszystkim można zacząć od plusów. W nowej odsłonie promocji nie tylko można liczyć na granie  bez podatku… ponieważ Totolotek bukmacher oferuje podwyższanie wygranej o 14%, a nie jak prędzej o 12%. Minimalny kurs całego kuponu musi wynieść co najmniej 2,00, przy czym jedno zdarzenie nie może mieć niższego mnożnika niż 1,06. Jak widać, modyfikacja nie poszła tylko na gorsze, bo wspomniane warunki są bardziej przyjazne dla gracza niż poprzednie. W związku z tym – co można ocenić na minus? Przede wszystkim fakt, że Gram Grubo to promocja odwołująca się u Totolotka bukmachera wyłącznie do piątków. Jeszcze parę tygodnie temu dotyczyło to każdego dnia. No i na koniec trzeba wyróżnić, że stawka takiego zakładu musi wynieść co najmniej 100 PLN. Są gracze, dla których to nie zrobi różnicy, ponieważ i tak obstawiają za takie sumy na co dzień. Jednak większość użytkowników zakładów sportowych operuje na mniejszych stawkach, więc nawet nie spojrzą na tę promocję albo będą do niej podchodzić ostrożnie.

Totolotek bukmacher i promocja Gram Grubo

Poza tym patrząc na ofertę, Totolotek bukmacher nie wprowadził większych i zauważalnych zmian. Cały czas mamy solidną ofertę na piłkę nożną, gdzie znajdziemy bardzo dużo rozgrywek piłkarsko tak egzotycznych jak  Wyspy Owcze czy Gibraltar oraz te niższe ligi w postaci szóstego poziomu w Anglii albo regionalnych w Niemczech. Nawet nie trzeba wspominać, bo jest to już standard, ale przy spotkaniach w tych większych rozgrywkach Totolotek bukmacher ma trzycyfrową liczbę dodatkowych zdarzeń.

Dodatkowo nie można zapominać, że Totolotek bukmacher pozostaje jedynym zakładem sportowym w Polsce posiadającym zezwolenie na obstawianie wyścigów konnych. Najstarsza firma w Polsce oferująca typowanie to także jak w przypadku większości najlepszych bukmacherów zakłady na żywo i sporty wirtualne. Jednak Totolotek bukmacher może wyróżnić się na tle konkurencji nie tylko przez możliwość obstawiania wyścigów konnych, ale także przez swoje totalizatory. Toto-gol oraz toto-liga jest obecna u najstarszego bukmachera w kraju już od wielu lat, jeszcze zanim zakłady sportowe pojawiły się w Internecie. Jednak Totolotek nadal ma to w ofercie dla swoich użytkowników. Także online.

Bukmacher Totolotek a nowa konkurencja

W ostatnich miesiącach na polskim rynku nowe firmy bukmacherskie otrzymały pozwolenie. Podmiot Cherry to zakłady sportowe pod nazwą PZBuk, jednak jeszcze nie mamy okazji do śledzenia ich oferty. Inaczej jest już z innym nowym, tegorocznym graczem na rynku, czyli TotalBETem, który funkcjonuje już od kilku miesięcy. Jednak odwołując się z Totolotekiem do innych młodszych bukmacherów od lat można przywołać przede wszystkim jeden czynnik, który daje bardzo dużą przewagę firmie, która sponsoruje Lechię Gdańsk. Mianowicie marka, która jest znana każdemu graczowi w Polsce, bo w końcu to najstarszy bukmacher w kraju.

Jednak za tą marką idzie nie tylko długa obecność na rynku, ale także wspomniane udogodnienia w postaci sportów wirtualnych, bardzo szerokiej oferty czy promocji Gram Grubo. Inne podmioty weszły w rynek z dobrą usługą, jednak nadal rozwijającą się. Na pewno nie będzie tak, że TotalBET wprowadzi funkcje, którym nie będzie mógł dorównać Totolotek bukmacher. Jak obserwowaliśmy od czasu nowelizacji ustawy hazardowej wszystkie firmy na polskim rynku zaczęły się rozwijać i na jasnych, rynkowych zasadach nikt nie chciał zostawać w tyle musząc ulepszać się w wyniku walki pomiędzy konkurencją. Nie inaczej będzie w przypadku wejścia nowych podmiotów, co jest tylko z korzyścią dla wszystkich graczy.