STS zakłady bukmacherskie – co wyróżnia tego bukmachera spośród innych?

STS zakłady bukmacherskie to najmocniejszy ,,gracz” na polskim rynku zakładów wzajemnych. Do tego polskiego bukmachera funkcjonującego w naszym kraju od 1997 roku należy prawie 50% udziałów na rodzimym rynku bukmacherskim. STS zakłady bukmacherskie to marka, za którą stoi grono zadowolonych i wiernych klientów. Co składa się na sukces tego bukmachera?

 

STS zakłady bukmacherskie – kilka słów wprowadzenia

STS (czyli Star-Typ Sport) został założony w 1997 roku. Siedziba tej spółki znajduje się w Katowicach. STS zakłady to polskie przedsiębiorstwo, co na pewno dodaje mu wiarygodności w oczach klientów. Nie oszukujmy się – spółki oparte na polskim kapitale wydają się nam bardziej przyjazne i łatwiej można im zaufać. W końcu lepiej wspierać coś rodzimego niż jakieś firmy zza granicy, które tylko działają w naszym kraju, prawda? Abstrahując od przyczyn, STS bukmacherskie zakłady to lider polskiego rynku zakładów wzajemnych. Jeżeli czytasz ten tekst, to na pewno słyszałeś, a może nawet i korzystałeś z usług tego bukmachera. Rzetelności i jakości STS-owi dodaje też fakt, że jest jednym z dziewięciu ,,legalnych bukmacherów” działających w Polsce. Naturalnie w obliczu rozwoju technologii STS zakłady bukmacherskie stawia duży nacisk na działalność w Internecie, jednocześnie nie zapominając o tych ,,tradycyjnych” klientach. W całym kraju można znaleźć ponad 430 stacjonarnych punktów przyjmowania zakładów.

 

STS zakłady bukmacherskie – płatności i wypłaty

Tutaj sprawa jest prosta – docelowo wpłaty powinny księgować się na naszym koncie bukmacherskich w ciągu kilku sekund, a wypłaty najlepiej, jeśli znajdą się na koncie bankowym w ciągu kilku minut, nie bądźmy aż tak wymagający. Przykład. Piątek wieczór, idziesz na randkę z dziewczyną, ale wcześniej postawiłeś kupon, załóżmy, na polską Ekstraklasę. Mecz kończy się o 22, a Ty jesteś umówiony na 22:15 i wtedy wybierzesz, gdzie idziecie. Chcesz zabrać ją do dobrej restauracji, ale nie wiesz, czy będziesz miał za co. A tu proszę, kupon wszedł i potrzebujesz szybkiej wypłaty gotówki. W takich chwilach każda sekunda się liczy. Krótko mówiąc, im szybciej, tym lepiej. Jak na tej płaszczyźnie wypada STS zakłady?

Rewelacyjnie.

Wpłaty mogą być dokonywane przez całą dobę, a każdy powinien znaleźć odpowiednie narzędzie do przejścia tego procesu. Cała operacja trwa naprawdę krótko i zdążysz wpłacić swoje środki i postawić zakład nawet na kilka minut przed rozpoczęciem spotkania.

Transakcje są pozbawione prowizji, a w niektórych przypadkach nie ma żadnego dolnego limitu wpłacanej kwoty.

O ile w kwestii wpłat STS bukmacherskie zakłady prezentuje się bardzo dobrze, o tyle jeszcze lepiej wypada w kwestii wypłat, zostawiając daleko w tyle innych legalnych bukmacherów.

Szybkość transferu może robić wrażenie. Z reguły wypłata środków oznaczała oczekiwanie przez kilka dni i otrzymanie wygranej na swoje konto trwało naprawdę długo. Teraz to już historia. STS zakłady bukmacherskie gwarantuje, że pieniądze trafią na konto bankowe w ciągu zaledwie 15 minut. Ale tutaj jest mała gwiazdka. Musisz mieć rachunek bankowy w jednym z 11 banków, które wskazał bukmacher:

 • Alior Bank
 • Bank Zachodni WBK
 • Getin Bank
 • ING Bank Śląski
 • Inteligo
 • MBank
 • Millenium Bank
 • Noble Bank
 • Orange Finanse
 • PKO Bank Polski
 • T-Mobile Usługi Bankowe

W przypadku banków z powyższej listy transfery środków są realizowane od 10 do 24 przez 7 dni w tygodniu. Jeśli posiadasz rachunek bankowy w innym banku, to realizacja Twojej wypłaty powinna zająć od 1 do 2 dni roboczych. Ten proces może potrwać maksymalnie do 7 dni. Minimalna kwota wypłaty wynosi 1 PLN. Dodatkowo bukmacher nie pobiera żadnej prowizji od ten transakcji.

Jak widzimy powyżej, STS zakłady bukmacherskie posiada rozwiniętą infrastrukturę wpłat i wypłat, co zdecydowanie wyróżnia go na tle innych podmiotów na polskim rynku zakładów wzajemnych. Trzeba jednak pamiętać, że łatwy dostęp do zakładów bukmacherskich nie zwalnia od odpowiedzialnego grania. Korzystanie z usług bukmacherów jest przeznaczone jedynie dla osób powyżej 18 roku życia i powinno być traktowane jedynie jako dodatkowe emocje przy oglądaniu dyscyplin sportowych. Na koniec dnia to jednak sport ma być najważniejszy, nie chęć zarobienia na nim. Zakłady bukmacherskie powinny stanowić jedynie rozrywkę.

 

STS zakłady bukmacherskie – fundacja

Skrót STS to nie tylko Star-Typ Sport. Co jeszcze może się kryć po tym skrótem? Sport Twoją Szansą. Co to takiego? Sport Twoją Szansą to fundacja, która wspiera polski sport. Niestety, wielu młodych i utalentowanych sportowców często nie jest w stanie rozwijać swojego talentu i to z przyczyn niezależnych od nich. Na przeszkodzie zazwyczaj stają problemy w postaci braku odpowiedniego dofinansowania i zaplecza trenerskiego. A nawet jeśli zawodnicy są świetnie dysponowani, zdarza się, że nie mają po prostu środków, żeby wystąpić w zawodach, dajmy na to, na drugiej półkuli. Czasami same chęci niestety nie wystarczą. I w takich sytuacjach ma właśnie pomagać fundacja STS-u, skupiając się na młodych, a przede wszystkim utalentowanych sportowcach z naszego kraju. Formy pomocy są różne: pieniężna, materialna, ale też merytoryczna. Dzięki pomocy fundacji często niemożliwe staje się możliwe. Pomóc może tak naprawdę każdy z nas. W jaki sposób? Poprzez wpłaty na konto fundacji lub przekazanie 1% podatku. Kilka takich cegiełek może sprawić, że nasz rodak pojedzie reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej, sławiąc naszą ojczyznę na świecie. Taką pomoc może otrzymać praktycznie każdy. Wystarczy złożyć wniosek za pomocą strony internetowej. Następnie Rada Honorowa Fundacji (w skład której wchodzą zasłużeni sportowcy) rozpatrzy zasadność jego zasadność. Ostateczna decyzja, do kogo trafi wsparcie, należy do nas. To kibice wybierają konkretny projekt na stronie www.sts.pl.

Pomoc w każdej postaci to piękny gest. Dlatego też warto docenić to, co robi STS zakłady bukmacherskie. Kto wie, może właśnie dzięki wsparciu fundacji Sport Twoją Szansą, rośnie nam przyszły medalista Igrzysk Olimpijskich?

 

STS zakłady bukmacherskie – aplikacja mobilna

Internet rządzi światem – to fakt. Komputery, a przede wszystkim telefony komórkowe stały się niezbędnym narzędziem każdego z nas. Smartfony są na tyle rozbudowane, że korzystając z nich, możemy zrobić praktycznie wszystko – wykonać przelew, zrobić zakupy, obejrzeć spotkanie w Internecie itd. Rozwój technologiczny nie mógł również nie odcisnąć swojego śladu na korzystaniu z usług zakładów bukmacherskich. Każdy z nas pamięta czasy, gdy jedynym sposobem na wysłanie kuponu było udanie się do stacjonarnego punktu przyjmowania zakładów w naszym mieście. Jeżeli nie udało Ci się zdążyć przed godziną zamknięcia, to niestety, ale zostawałeś z pustymi rękami. W dzisiejszych czasach to już nie problem, bo kupon możesz przygotować i wysłać za pomocą swojego telefonu komórkowego. Wystarczy dostęp do Internetu i naładowany smartfon. Cały proces trwa zaledwie kilka sekund, co jest olbrzymim udogodnieniem.

Korzystanie z zakładów bukmacherskich na telefonach jest możliwe albo za pomocą strony internetowej w wersji mobilnej, albo w aplikacji mobilnej.

Co zyskujemy, korzystając z takiej aplikacji?:

 • Możliwość obstawiania gdziekolwiek się znajdujesz – teraz twoja lokalizacja nie ma znaczenia, bo praktycznie z każdego miejsca będziesz mógł skorzystać z STS zakładów bukmacherskich. Wystarczy Ci zasięg, Internet, telefon komórkowy i pomysł na kupon.
 • Oglądanie meczów z pozycji smartfona – relacja tekstowa lub wizualna to dla Ciebie za mało? Nie przejmuj się – korzystając z aplikacji mobilnej, obejrzysz interesujący Cię mecz, o ile STS zakłady prowadzi z niego transmisję live.
 • Cashout – zostało Ci jedno zdarzenie na kuponie i obawiasz się, że może pozbawić Cię wygranej? Na ratunek przychodzi cash-out, czyli możliwość szybszego rozstrzygnięcia kuponu, jeszcze przed zakończeniem ostatniego spotkania. Kwota takiej wypłaty jest niższa, ale lepiej mieć mniej niż wcale, prawda?
 • Natychmiastowe płatności – długi czas oczekiwania na wpłaty to już historia. Skorzystaj z aplikacji mobilnej i ciesz się środkami w ciągu zaledwie kilku chwil. Co najważniejsze, transakcje są bezpieczne, więc nie musisz się obawiać utraty środków.

Aplikacja jest kompatybilna z najbardziej popularnymi systemami komórkowymi: Androidem i iOS-em. Jest to duże ułatwienie, które sprawia, że obstawianie staje się dużo wygodniejsze. W końcu praktycznie każdy z nas ma dostęp do smartfona z Internetem. Sama aplikacja jest dopracowana i ma wszystko, czego potrzebuje klient zakładów bukmacherskich.

 

STS zakłady bukmacherskie jako legalny bukmacher

Nowelizacja Ustawy Hazardowej w 2017 sprawiła, że obstawianie zakładów sportowych (stacjonarnie lub online) jest tylko możliwe u tzw. legalnych bukmacherów. Co to oznacza? Legalny bukmacher to taki, który otrzymał licencję od Ministerstwa Finansów na oferowanie zakładów wzajemnych na terenie Polski. W tym momencie takich podmiotów jest w naszym kraju dziewięć i naturalnie STS bukmacherskie zakłady jest jednym z nich. Dzięki temu korzystanie z usług tego bukmachera (i innych ze zgodą Ministerstwa Finansów) jest zgodne z polskim prawem i nie jest zagrożone żadnymi konsekwencjami. Nie można jednak zapominać jednocześnie o odpowiedzialnym graniu. Obstawianie sportu nie może być traktowane jako źródło zarobku. Nie jest to także ucieczka od problemów w życiu codziennym.