Gratka dla fanów piłki nożnej? Mundial! Coś, co uwielbiają wszyscy gracze? Bonusy!

STS ma tego świadomość i z okazji tak wielkiego wydarzenia w świecie sportu, jakim są Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, przygotował dla wszystkich obstawiających kibiców specjalną promocję: Pewny 1 000 000! Co kryje się pod tą obiecującą nazwą?

STS Zakłady Bukmacherskie bonus – dowiedz się, co jeszcze oferuje ten operator

 

Pewny 1 000 000, czyli STS Zakłady Bukmacherskie i bonus na miarę Mistrzostw

Od takiej imprezy jak Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej zawsze oczekuje się rozmachu i niepowtarzalnych emocji towarzyszących śledzeniu rozgrywek. W przypadku wielu kibiców dodatkiem zwiększającym frajdę z pewnością będą zakłady bukmacherskie. Obstawianie to przede wszystkim zabawa, jednak nikt nie będzie miał nic przeciwko, jeśli przy okazji zyska szansę na zdobycie pieniędzy… i to nie małych.

Operator STS Zakłady Bukmacherskie oferuje bonusowe środki każdemu graczowi, który spełni kilka wytycznych, zyskując tym samym udział w podziale aż 1 000 000 złotych!

Najnowsza zabawa bukmachera pozwala wszystkim zniecierpliwionym poczuć klimat rywalizacji już teraz, a zegar zamieszczony na stronie STS odlicza czas, który pozostał do zakończenia akcji Pewny 1 000 000.

STS Zakłady Bukmacherskie - bonus na Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej

 

Zasady zabawy

Zasady promocji są bardzo proste.

Należy stworzyć kupon o stawce minimum 10 PLN, na którym znajdzie się równo 20 zakładów określających wynik meczów z fazy grupowej Mistrzostw Świata. Dwadzieścia to dużo, to prawda… jednak bukmacher nie wymaga od gracza trafienia wszystkich pozycji. Aby wejść do gry o milion należy trafić przynajmniej 13 typów. Po zakończeniu akcji wspomniana kwota zostanie podzielona między wszystkich posiadaczy kuponów z trzynastoma trafieniami. Co ważne, nie ma ograniczenia związanego z liczbą kuponów biorących udział w promocji przypadających na jednego klienta. Wniosek? Możesz tworzyć kupony z 20 zakładami i w chwili posiadania kilku z trzynastoma lub więcej trafieniami cieszyć się większym udziałem w podziale miliona!

Co więcej, mundial to święto wszystkich kibiców piłki nożnej, dlatego akcja Pewny 1 000 000 prowadzona jest zarówno w punktach stacjonarnych STS, jak i na jego stronie internetowej oraz w aplikacji.

Akcja rozpoczęła się 28 maja, a potrwa do 23 czerwca do godziny 20:00

 

Najważniejsze punkty regulaminu

To, co trzeba wiedzieć, aby wziąć udział w zabawie przedstawiliśmy powyżej. Warto jednak zawsze wczytać się w regulamin, aby być świadomym wszystkich zasad i uniknąć tym samym nieporozumień na linii gracz-bukmacher.

Pamiętaj, że:

  • Na Twoim kuponie mogą znaleźć się wyłącznie zakłady 1, X, 2 zawarte na konto depozytowe
  • Kurs poszczególnych zdarzeń nie ma znaczenia
  • Nagroda trafi do zwycięzców w dwóch formach: albo poprzez doładowanie konta depozytowego (dotyczy klientów grających przez Internet), albo poprzez doładowanie Karty Klubu STS (dotyczy graczy obstawiających stacjonarnie)
  • Promocja zostanie zakończona 23 czerwca, jednak jej rozliczenie nie nastąpi natychmiast – organizator daje sobie czas do 7 lipca