Dzisiaj mija tydzień od meczu otwarcia mistrzostw świata w Rosji. Szybko minęło, prawda? Czwartek z mundialem rozpocznie się już od 14:00, gdzie w Sankt-Petersburgu zmierzą się reprezentacje Brazylii i Kostaryki. Faworyt tego pojedynku jest jeden i są to pięciokrotni mistrzowie świata z Ameryki Południowej. Typowanie zwycięstwo Canarinhos mija się jednak z celem, gdyż kurs na to zdarzenie jest po prostu zbyt niski, dlatego warto znaleźć zdarzenia dodatkowe. Do tego posłużymy się ofertą STS-u. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty tego polskiego bukmachera? Kliknij w ten odnośnik i każda Twoja wątpliwość zostanie rozwiana – STS zakłady bukmacherskie oferta.

STS zakłady bukmacherskie oferta na mecz Brazylia vs Kostaryka – wygrana

Spotkanie Brazylii i Kolumbii znajdziemy oczywiście w zakładce ,,STS zakłady bukmacherskie oferta“.

STS zakłady bukmacherskie oferta na mundial

STS przygotował na to starcie 180 zdarzeń dodatkowych, co na pewno jest warte rozważenia, biorąc pod uwagę kurs na mecz:

  • 1.25 na wygraną Brazylii,
  • 6.00 na remis,
  • 11.63 na wygraną Kolumbii.

Bukmacherzy nie pozostawiają wątpliwości, kto jest faworytem w tej rywalizacji. Czy jest to zaskoczenie? Na pewno nie. Brazylijczycy w pierwszym meczu zagrali przeciętnie jak na siebie, ale to nadal świetny zespół, który jest o półkę wyżej niż Kostaryka. Canarinhos walczą o zdobycie mistrzostwa świata, a ekipa z Ameryki Północnej też o zdobycie, ale… chociażby jednego punktu. Stawianie wygranej Brazylii mija się z celem, gdyż przelicznik jest po prostu za niski. Na 99% ta pozycja okaże się skuteczna, lecz to jest sport, a w sporcie potrafią dziać się różne rzeczy. Ryzyko jest nieproporcjonalne do stopy zwrotu, bo taki kurs podwyższa naszą potencjalną wygraną o niewiele, a dokładamy niepotrzebne ryzyko. Nie warto kusić losu i lepiej skupić się na czymś innym, bo jak widzimy po liczbie zdarzeń dodatkowych: jest z czego wybierać.

Brazylia vs Kostaryka: zdarzenia dodatkowe z oferty STS zakładów bukmacherskich 

Ze 180 zdarzeń dodatkowych bardzo ciekawą opcję wydaje się szukanie czegoś związane z wysokim zwycięstwem Brazylii. Jedną z takich opcji jest handicap w stronę podopiecznych Tite. Za handicap -1 na Brazylię STS wystawił kurs na poziomie 1.85. Co to oznacza? Nasz typ okazuje się skuteczny, gdy Canarinhos wygrają 2 bramkami lub więcej. Inną ciekawą opcją będzie też wygrana Brazylijczyków do zera, a za to przelicznik wynosi 1.60. Według mnie ryzyko nie jest warte grania tego, gdyż poprzednie spotkania pokazały, że drużyny potrafią strzelić gola z przypadku i nawet jedna akcja może wystarczyć. Jakieś inne rzeczy? Inną alternatywą z zakładki ,,STS zakłady bukmacherskie oferta“może być zwycięstwo Neymara i spółki w obu połowach. Nie sądzę, żeby ci zagrali drugi raz tak słabo, a Kostaryka – nie oszukujmy się – jest kiepska. Wszystko wskazuje na mecz do jednej bramki i nie będzie zaskoczeniem, jeżeli Brazylia triumfuje w obu połowach. Kurs na to zdarzenie wynosi 2.50. Bardziej odważni mogą się pokusić o typ na strzelców bramki. W poprzednim występie Neymar spisywał się egoistycznie i próbował samemu kończyć akcje. Dlatego teraz inni piłkarze powinni grać pierwsze skrzypce. Patrząc na kursy, w oczy rzucił mi się gol Marcelo, czyli zawodnika Realu Madryt, który wynosi aż 7.00. Marcelo, mimo że jest środkowym obrońcą, jest niesamowicie uzdolniony ofensywnie i jak mało który obrońca potrafi strzelać gole rywalom.