STS Zakłady Bukmacherskie bonus – wybór, porównanie, wskazówki

STS Zakłady Bukmacherskie oferują swoim graczom bonus… a właściwie bonusy – najpierw na start, a potem szereg promocji dla stałych klientów.

Z czego warto skorzystać? Jak STS Zakłady Bukmacherskie wypada ze swoimi bonusami na tle konkurencji? I czy kryją się gdzieś haczyki, na które trzeba uważać?

 

STS Zakłady Bukmacherskie i ich bonus na start – czy jest na czym zawiesić oko?

Nie oszukujmy się – STS Zakłady Bukmacherskie oferuje bonus na start, podobnie z resztą jak wszyscy pozostali „gracze” sceny bukmacherskiej, aby zainteresować sobą początkujących graczy, chcących postawić pierwsze kroki w bukmacherce, oraz tych, którzy wiedzą z czym to się je, ale pragną zmienić operatora. Krótko mówiąc, bonus na start ma wyróżnić dany serwis oferujący zakłady wzajemne, jest wizytówką operatora, dlatego każdy z nich stara się, aby wspominana wizytówka była dopracowana, rozbudowana i jak najbardziej atrakcyjna.

Jakie bonusy można spotkać w ofercie powitalnej polskich, legalnych bukmacherów?

  1. Pierwszy z nich to freebet. Freebet lub darmowy zakład, nazwy te stosowane są wymiennie. Oznacza darmowe środki, które przyznaje swojemu nowemu klientowi bukmacher, na dobry początek zabawy z obstawianiem. Są to zazwyczaj bonusy w wysokości mniej więcej 10 PLN, 20 PLN. Niewątpliwym plusem freebetów jest fakt, że są one dopisywane do konta gracza po ukończeniu procesu rejestracji i nie wiąże się z nimi wymóg wpłacenia własnych środków.
  2. Drugi typ bonusu to bonus od depozytu. Jak sama nazwa wskazuje, premia jest zależna od pierwszego depozytu gracza. Tyle ile wpłaci, tyle dostanie w prezencie. Oczywiście trzeba liczyć się z ograniczeniami tego podwojenia. Bukmacher zawsze jasno określa do jakiej kwoty może przyznać bonus.
  3. Trzeci typ – cashback, a więc zakład bez ryzyka. Bonus, który daje graczowi chwilę wytchnienia od tak charakterystycznych dla zakładów bukmacherskich stresu, niepewności i adrenaliny. W czym rzecz? Klient obstawia za własne pieniądze i jeśli zakład okazuje się trafiony, naturalnie otrzymuje wygrane środki. Jeśli natomiast typy były błędne, bukmacher zwraca w ramach pocieszenia zainwestowaną stawkę. Podobnie jak w przypadku bonusu od depozytu, każdy operator zawsze jasno określa, do jakiej kwoty może nastąpić zwrot.

Przejdźmy więc w końcu do STS Zakładów Bukmacherskich i bonusu na start.

STS oferuje w ramach promocji powitalnej drugi z wymienionych, a więc bonus od depozytu. Obiecuje swoim graczom, że zaraz po wpłacie pierwszych środków, nagrodzi ich za to prezentem, który pojawi się na ich koncie bonusowym. Pieniądze, które otrzymuje klient, są oczywiście wirtualne. Co zrobić, aby móc je przelać na swoje konto bankowe? Należy obrócić kwotą, w przypadku STS, trzykrotnie. Do obrotu zaliczane są wyłącznie te kupony, których kurs całkowity wynosi przynajmniej 1.91.

STS Zakładu Bukmacherskie bonus

 

STS Zakłady Bukmacherskie i bonus dla stałego klienta

Pozostałe opcje, które można znaleźć w zakładce STS Zakładów Bukmacherskich „bonusy” to propozycje dla stałych, lojalnych graczy operatora. Przeznaczone są więc dla osób, które znają swoje umiejętności typerskie, znają swoją częstotliwość gry, być może mają przetestowane różne systemy i wiedzą, które z nich najbardziej im odpowiadają i dzięki temu mogą wybrać odpowiedni bonus dla siebie, który rzeczywiście pozwoli im skorzystać, a nie doprowadzi do start.

  • Polubisz Poniedziałek – STS puszcza oczko w stronę tych, którzy po pierwsze nie lubią poniedziałku, a po drugie i ważniejsze – są aktywni w serwisie. Bukmacher raz w tygodniu, w każdy poniedziałek, nagradza tych, którzy w poprzednim tygodniu okazali się najaktywniejsi. Na prezent, czyli bonus nawet do 100 PLN, może liczyć 1000 najbardziej zaangażowanych klientów.
  • Wirtualne poniedziałki – kolejna poniedziałkowa promocja, tym razem związana ze sportami wirtualnymi, a więc możliwymi do obstawiania komputerowo generowanymi wizualizacjami, wzorowanymi na rzeczywistych rozgrywkach. Aby wziąć udział w promocji, należy zagrać trzy kupony (stawka każdego to minimum 10 PLN) zawierające zdarzenie ze sportów wirtualnych. Jeśli typy okażą się błędne, STS zwraca na konto bonusowe użytkownika 30 PLN.
  • Zaproś kumpla – opcja, w której korzystają dwie osoby – stały gracz i nowy gracz. Jaki podział ról, w osiągnięciu wspólnego celu, jakim jest oczywiście bonus? Stały gracz poleca STS i zaprasza do obstawiania. Nowy gracz rejestruje się, wpłaca pieniądze i zakłada się. Efekt? Każdy z nich otrzymuje od STS Zakładów Bukmacherskich bonus w wysokości 50 PLN.
  • Promocje specjalne – do worka o takiej nazwie można wrzucić wszystkie promocje okolicznościowe, a więc takie, które nie zagrzeją stałego miejsca w ofercie bukmachera. Jako przykład może posłużyć promocja „Mobile bonus”. To opcja przewidziana tylko na mobile, a dokładniej rzecz ujmując, jest to bonus dla użytkowników dedykowanej aplikacji bukmachera STS. Za podjęcie określonych w regulaminie kroków, w określonych dniach, można zdobyć bonus. Innym przykładem może być „Ranking specjalny”, czyli akcja, w ramach której kibice obstawiają i oprócz standardowych bonusów mogą zdobyć bilety na mecze Reprezentacji Polski.

STS Zakłady Bukmacherskie - bonus specjalny

 

STS na tle pozostałych bukmacherów

Osoby, które natrafią na ten wpis poświęcony bukmacherowi STS i jego bonusom, z pewnością będą oczekiwały oceny jego atrakcyjności i porównania do pozostałych pozycji dostępnych na rynku. Nic w tym dziwnego, jednak sprawa wcale nie jest taka prosta. Dlaczego?

Gracze mają do dyspozycji kilku bukmacherów, każdy z nich oferuje co innego na start i później – owszem typy bonusów się powtarzają, jednak mamy do czynienia z innymi ich konfiguracjami, z innymi kwotami, z innymi warunkami obrotu, więc aby dokonać oceny, należy przyjrzeć się tym wszystkim kategoriom nieco bliżej.

Co więcej, tak jak każdy bukmacher jest inny, tak każdy gracz jest inny i w związku z tym oczekuje czego innego. Początkujący gracze na przykład powinni poszukiwać po pierwsze atrakcyjnego bonusu na start, a po drugie takich promocji, które nie będą od nich wymagały skoku na głęboką wodę. Korzystne więc będą chociażby takie akcje, które bazują na zaangażowaniu gracza, klient otrzymuje punkty, a co z tym idzie bonusy, za samo uczestnictwo w zakładach, bez zważania na rezultaty. Natomiast ci, dla których obstawianie nie jest żadną nowością i czują się w tej materii pewnie, mogą rozglądać się za promocjami na przykład gwarantującymi zwrot określonej kwoty za jedną nietrafioną pozycję w przypadku postawienia na zakład AKO, z kilkoma zdarzeniami.

I jeszcze jedna sprawa – bonusy to nie wszystko. Co z tego, że bukmacher daje pieniądze na obstawianie i gwarantuje zwroty, jeśli… nie ma co obstawiać. Właśnie dlatego warto czasem ochłonąć z emocji, jakich dostarczają reklamowane przez bukmacherów kwoty bonusów, i przeanalizować ofertę sportową, dostępne udogodnienia, metody wpłat i czas oczekiwania na wypłatę zgromadzonych środków. Takie trzeźwe podejście pozwoli zaoszczędzić sobie pochopnych decyzji i ewentualnych rozczarowań.

 

Na co uważać, korzystając z bonusu od STS Zakładów Bukmacherskich?

Żyjąc w dobie mocno rozwiniętego marketingu, często my, jako konsumenci, jesteśmy ostrzegani przed nieuczciwymi ofertami. W przypadku bonusów bukmacherskich również można mieć wątpliwości, widząc na przykład kwotę 1000 PLN, która rzekomo ma nam zostać darowana.

Ostrożności nigdy za wiele, jednak bonusów od polskich, legalnych bukmacherów, nie należy się obawiać. Wszystko, co jest obiecywane, rzeczywiście można dostać. Można, ale nie trzeba… tu właśnie jest ten przysłowiowy haczyk.

Aby uniknąć nieporozumień, zachęcamy do czytania regulaminów, ponieważ niezapoznanie się z nimi często bywa źródłem problemów, za które de facto użytkownik może podziękować samemu sobie. A o przykłady nietrudno.

Jeśli bukmacher deklaruje, że przygotował bonus od depozytu do 500 PLN, oznacza to, że faktycznie możesz tyle otrzymać, ale po jednym warunkiem – że sam, jako pierwszy, wpłacisz wspomniane 500 PLN. Bonus od depozytu, jest jego podwojeniem (zazwyczaj), dlatego jeśli gracz zainwestuje na przykład 100 PLN, to otrzyma kolejne 100 PLN i będzie w posiadaniu 200 PLN. Jeśli natomiast wpłaci 800 PLN, to bukmacher nie przyzna mu kolejnych 800 PLN, ale obiecane 500 PLN, a więc w ostatecznym rozrachunku będzie właścicielem 1300 PLN na obstawianie.

Inny przykład dotyczy deklaracji składanej podczas rejestracji. Może się zdarzyć tak, że bukmacher będzie wymagał zaznaczenia pola „chcę otrzymać bonus”, które pojawi się na pewnym etapie rejestracji, aby móc rzeczywiście dostać bonus powitalny. Operator może sobie zastrzec, że w chwili pominięcia tego pola, klient mimo założenia konta nie dostanie środków.

Wniosek? Nie należy podchodzić podejrzliwie do oferowanych bonusów, jednak warto zachować czujność i pamiętać o uważnym czytaniu zasad promocji.