W walce o mistrzostwo świata zostały już tylko trzy ekipy i w niedzielę poznamy triumfatora mundialu w Rosji. Dzisiaj dowiemy się, która z ekip zostanie drugim uczestnikiem niedzielnego finału. O 20:00 do boju staną reprezentacje Anglii i Chorwacji. Trudno wskazać faworyta tego starcia, bo obie ekipy miały lepsze i gorsze momenty i są na bardzo podobnym poziomie i praktycznie każdy rezultat wchodzi w grę, chociaż bukmacherzy jako bardziej prawdopodobne stawiają zwycięstwo Synów Albionu. Dla tych, którzy nie do końca wiedzą co obstawić, nie chcą ryzykować utraty swoich pieniędzy i nie mają jeszcze konta w zakładach bukmacherskich, dobrym pomysłem jest skorzystanie z bonusu oferowanego przez STS. Więcej informacji znajdziesz tutaj – STS zakłady bukmacherskie bonus.

Dlaczego STS zakłady bukmacherskie bonus to dobry pomysł na dzisiejszy pojedynek?

Zaczynając przygodę z zakładami bukmacherskimi, nie od razu wiemy, jak grać i jak typować. Często zdarza się, że robimy coś, czego nie chcieliśmy, np. dobierając złą stawkę lub wybierając inne zdarzenie, niż chcieliśmy. Na wszystko potrzeba czasu i tak też jest w tej kwestii. Uczenie na błędach jest bardzo ważne, lecz lepiej robić na błędach innych, a nie na swoich, lecz jeżeli już coś się stanie, to nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. W przypadku zakładów bukmacherskich sprawa wygląda trochę gorzej, gdyż potencjalna pomyłka może nas kosztować utratę pieniędzy. I tutaj na ratunek dla nowych, jeszcze niedoświadczonych graczy przychodzi bonus, w tym przypadku STS zakłady bukmacherskie bonus. Wybierając środki otrzymane w ramach bonusu powitalnego, wiesz, że nawet jeżeli zdarzy Ci się zrobić coś, czego nie chciałeś, to nie tracisz swoich pieniędzy, a jedynie środki bonusowe. Dzięki temu będziesz mógł nauczyć się i bardziej oswoić z typowaniem, przygotowaniem typów i samym obstawianiem, a brak ryzyka utraty kapitału na pewno ograniczy stres.

Na co użyć STS zakłady bukmacherskie bonus w ramach drugiego półfinału mundialu w Rosji?

Według mnie poziom reprezentacji Anglii i Chorwacji jest bardziej wyrównany, niż wskazują na to kursy, bo za zwycięstwo Anglików STS oferuje kurs 2.35, za remis 3.15, a za triumf Chorwacji 3.23. Tutaj bardziej prawdopodobny jest niski wynik, gdyż oba zespoły mają świetne defensywy na tym turnieju, bo żaden z tych teamów stracił co najwyżej jedną bramkę w regulaminowym czasie gry. Poza tym, spodziewam się bardzo wyrównanego i defensywnego pojedynku i liczę, że zobaczymy dogrywkę. Patrząc na poprzednie występy Anglii i Chorwacji, taki rezultat wydaje się bardzo możliwą opcją, gdyż w trzech z czterech spotkań w fazie pucharowej do rozstrzygnięcia wyniku potrzebna była dogrywka, czyli zakład był rozliczany jako remis. Łącząc te aspekty, od razu nasuwa się typ, dzięki któremu będziesz mógł wykorzystać swój STS zakłady bukmacherskie bonus. Za mniej niż 2.5 gola w spotkaniu pomiędzy Anglią a Chorwacją i remis po 90 minutach STS wystawił kurs 3.20.

sts zakłady bukmacherskie bonus na drugi półfinał MŚ

Pamiętaj, że wyższy kurs oznacza (teoretycznie) mniejsze szanse na powodzenie kuponu, lecz korzystając ze środków bonusowych, nie ryzykujesz de facto swojego kapitału, przez można ,,pobawić się” w większe ryzyko. Co jak co, ale ryzyko jest wpisane w naturę bukmacherki, więc nie zapominaj o tym przy tworzeniu swoich kuponów. Traktuj to jako zabawę związaną z piłką nożną.