Od czasu nowelizacji ustawy hazardowej możemy obserwować stały rozwój wszystkich zakładów bukmacherskich w Polsce – zarówno w kwestii promocji jaki i oferty. Nowa rzeczywistość prawna wyzwoliła rywalizację niczym na wolnym rynku. STS bukmacher jako firma zgarniająca największą część tortu także konsekwentnie jest coraz lepsza dla swoich graczy.

STS bukmacher i oferta na e-sport

Analizując rozwój STS jako bukmachera trzeba na pierwszy rzut oka spojrzeć na e-sport, ponieważ to w tej dziedzinie można zauważyć największy rozwój. Z pewnością ma na to wpływ również fakt, że jest to jeszcze bardzo młoda dyscyplina i jeszcze dwa lata temu praktycznie nie istniała w żadnych zakładach sportowych. Jednak nie zmienia to stanu rzeczy, że STS bukmacher wysunął się na pierwsze miejsce biorąc pod uwagę e-sport i cały czas rozwija swoją ofertę oraz pokazuje zaangażowanie w tę dyscyplinę przez inne działania.

STS bukmacher jest pierwszą firmą w Polsce z branży zakładów sportowych, która tak odważnie weszła w sponsoring w e-sporcie. Wspierają między innymi Polska Ligę Esportową, co jest jeszcze bardzo młodą inicjatywą, ponieważ rozgrywki nie funkcjonują więcej niż kilka lat. Ponadto STS bukmacher chwali się, że jest pierwszą firmą w branży w Europie, która zdecydowała się na sponsoring indywidualnego gracza w e-sporcie.

STS bukmacher sponsorem polskiej ligi esportowej

Jednak co ważniejsze dla graczy, zauważalny jest rozwój oferty na zdarzenia z miesiąca na miesiąc. Już od jakiegoś czasu STS bukmacher może pochwalić się, że w e-sporcie lideruje, ale nie oznacza, że zwalniają tempo. Wystarczy spojrzeć, że w tym momencie mają do zaoferowania aż dziewięć różnych gier do typowania, kiedy u konkurencji są to zazwyczaj tylko te najpopularniejsze, czyli League of Legends, Counter Strike: Global Offensive czy Dota 2. Natomiast STS bukmacher to jeszcze między innymi rozgrywki w NBA2k, FIFA, Starcraft 2 czy Overtwatch.

STS bukmacher i oferta na cs

Na uznanie zasługuje także rosnąca ilość zdarzeń w obrębie jednej dyscypliny, bo na przykład na samego CSa STS bukmacher oferuje już dwucyfrową liczbę turniejów i lig rozrywanych na całym świecie. Na pochwałę zasługuje również fakt, że zdarzenia ze świata e-sportu dostępne są do obstawiania na żywo. Przy czym przy dużej części starć e-sportowych STS bukmacher ma dostępną transmisję TV.

STS bukmacher i bonusy

W ostatnich tygodniach STS bukmacher nie dokonał większej zmiany w kwestii bonusów. Nadal nowi użytkownicy mogą otrzymać dodatkowe środki na start od depozytu. Poza tym promują zakładkę wirtualne sporty przez promocję pozwalającą na zwrot określonej sumy przy obstawianiu tego typu zdarzeń. Jednym z ciekawszych sposobów otrzymania bonusów bukmacherskich w tych zakładach sportowych, co wyróżnia STS bukmachera, jest tak zwane „polubisz poniedziałki”. Ta firma nagradza aż tysiąc graczy, którzy dokonali w danym tygodniu największego obrotu sumą na głównym koncie. Użytkownicy, którzy znaleźli się wśród szczęśliwców właśnie w poniedziałki mogą liczyć na bonusy bukmacherskie na swoich kontach.

Dodatkowo będąc przy temacie promocji i bonusów bukmacherskich warto jeszcze wspomnieć przy STS bukmacherze możliwość zaproszenia kumpla. Za sprowadzenie gracza do zakładów sportowych można samemu otrzymać dodatkowe środki na granie. Poza tym tak jak w przypadku większości firm oferujących typowanie w Polsce, STS bukmacher ma propozycje programu lojalnościowego. Użytkownicy mogą zbierać punkty za zawierane zakłady, żeby na koniec każdego miesiąca otrzymać okazałe nagrody.

STS bukmacher – rozwój obstawiania live i sportów wirtualnych

Zarówno obstawianie na żywo jak i wirtualne sporty cieszą się popularnością z jednego, wspólnego faktu. Takie typowanie często pozwala na zawarcie i rozstrzygnięcie zakładu w ciągu zaledwie kilku minut, na co nie pozwalają tak zwane zakłady bukmacherskie pre-match. Obstawianie live w STSie wygląda bardzo dobrze, bo poza szeroką ofertą mogą przede wszystkim pochwalić się transmisjami z wielu sportowych wydarzeń z tenisa ziemnego, piłki nożnej, wspomnianych e-sportów, czy mniej popularnych dyscyplin jak badminton. Ten fakt cały czas ich wyróżnia i możemy zakładać, że firma czyni starania, żeby tylko powiększać grono transmitowanych wydarzeń.

Sporty wirtualne weszły na polski rynek w 2017 roku. Z początku były ciekawostką, ale wielu graczy z pewnością zaczęło regularnie obstawiać tego typu kupony. STS bukmacher zachęca do tego oferując wspomniany zwrot za przegrane pozycje. Obecnie w tych zakładach sportowych sporty wirtualne to piłka nożna, tenis ziemny oraz koszykówka. Wydaje się, że w tej kwestii na razie STS bukmacher nie będzie rozwijał oferty, bo to czego potrzebuje gracz w virtuals, otrzymuje – ciągła możliwość zawierania zakładów.

STS bukmacher to legalny operator i należy pamiętać, że można obstawiać tylko u takich firm. Ponadto każdy powinien grać z głową i rozsądnie, a samo typowanie absolutnie nie może być sposobem na zarabianie.