STS bukmacher nie wierzy w nasze drużyny w dzisiejszych meczach w ramach III rundy eliminacji do Ligi Europy. W 2 z 3 przypadków to zespoły spoza naszego kraju są stawiane w roli faworytów w pojedynkach z udziałem polskich drużyn. Czy Jagiellonia Białystok, Lech Poznań i Legia Warszawa ,,zagrają na nosie” legalnym bukmacherom i pokażą, że Polak potrafi? Tego dowiemy się już dzisiejszego wieczoru. Zapowiada się – miejmy nadzieję – emocjonujący, czwartkowy wieczór z piłkarskimi akcentami. My skupimy się dwóch starciach: Jagielloni z Gentem i Lecha z Genkiem.

STS bukmacher – dowiedz się więcej o największym legalnym bukmacherze w Polsce

STS bukmacher na mecz Jagiellonia Białystok – Gent

O 19:20 na murawę wyjdzie pierwsza polska ekipa, czyli Jagiellonia Białystok. Rywalem Jagi będzie belgijski Gent. Faworytem według STS bukmachera są niestety rywale Jagiellonii i kurs na ich zwycięstwo wynosi 2.35. Za triumf gospodarzy największy operator w Polsce płaci 2.95, zaś za podział punktów – 3.20. Czy to oznacza, że podopieczni Gino Letteriego są bez szans? Oczywiście, że nie, tym bardziej po tym, co pokazali w poprzedniej rundzie.

Jaga porwała kibiców, w świetnym styl awansując do III rundy eliminacji do LE. Przypomnijmy, że Jagiellonia zanotowała skromne zwycięstwo 1-0 u siebie i mecz rewanżowy miał być wielkim wyzwaniem. I był, ale drużyna z Białegostoku wykonała to zadanie po mistrzowsku, remisując 4-4. To był prawdziwy pokaz siły ofensywnej Jagi. Gdyby każdy polski zespół tak grał…

Tak czy inaczej, nie skreślałbym Jagiellonii w nadchodzącym dwumeczu, mimo że rywal na pewno jest bardzo wymagający. Analizując ofertę bukmachera STS, doszukiwałbym się zdarzeń dodatkowych. Z jednej strony białostocczanie mają potencjał, żeby dziś zwyciężyć, ale z drugiej rywal jest bardzo wymagający. Dlatego skupimy się na liczbie bramek, bo ostatnie występy Jagi pokazują, że ta strzela na potęgę. Uważam, że gospodarze zdobędą co najmniej jednego gola, a STS bukmacher wycenił tę pozycję na kurs 1.45. Według mnie jest to bardzo dobry pomysł na dorzucenie do kuponu na dzisiejsze zmagania polskich drużyn w Lidze Europy.

STS bukmacher na mecz Genk – Lech Poznań

O 20:00 na murawę, ale tym razem w Belgii, wyjdzie kolejny polski zespół, czyli Lech Poznań. Poznaniacy zmierzą się z Genkiem. Gent czy Genk? Można się pogubić, musisz przyznać. To nie koniec zależności i powiązań do pojedynku Jagiellonii Białystok. W tym przypadku znowu STS bukmacher nie widzi zwycięstwa Polaków, lecz tym razem różnica jest jeszcze większa. Na triumf Belgów znajdziesz kurs zaledwie 1.35, co tylko pokazuje dysproporcję, przynajmniej w oczach zakładów bukmacherskich. Jeżeli jednak wierzysz, że to Lech Poznań wyjdzie zwycięską ręką z dzisiejszego pojedynku, to będziesz mógł zarobić naprawdę sporo – bukmacher STS wystawił na to zdarzenie kurs 8.90, a remis rozliczany jest po przeliczniku 4.50.

sts bukmacher na Ligę Europy

Czy Kolejorz ma szansę sprawić niespodziankę? Nie wydaje mi się. Belgowie są o klasę lepsi, ale po cichu liczę na Lecha, że chociaż nawiąże walkę. Dwumecz z Szachciorem pokazał, że poznaniacy mają duży potencjał w ofensywie, potrafią kreować sobie sytuacje, ale mają problem z ich wykończeniem. Spójrzmy prawdzie w oczy – dogrywka w starciu rewanżowym w ogóle nie powinna się odbyć. Liczę, że jakimś cudem goście zdołają zdobyć gola w dzisiejszym starciu. STS bukmacher wystawił na to atrakcyjny kurs i – w moich oczach – aż grzech z niego nie skorzystać. Typując, że Lech Poznań zdobędzie bramkę, otrzymasz przelicznik 2.00.

A Wy jakie macie pomysły z oferty STS bukmachera na trzy spotkania polskich ekip w eliminacjach do Ligi Europy?