PZBuk to nazwa, która od jakiegoś czasu związana jest z rynkiem bukmacherskim w Polsce. Powód? PZBuk to nowy, legalny bukmacher! Co się kryje pod tym nie do końca tajemniczym skrótem? Polskie Zakłady Bukmacherskie. Większość graczy nie ma jeszcze swoich opinii o PZBuk. Przybliżymy Ci trochę, skąd się wziął ten operator i co oferuje swoim klientom. 

PZBuk opinie – sprawdź recenzję nowego bukmachera 

PZBuk – jak to się zaczęło? 

Polskie Zakłady Bukmacherskie zaczęły swoją działalność w 2018 roku, otrzymując licencję od Ministerstwa Finansów dokładnie 28 czerwca. Dlaczego to takie istotne? Bo to jedyna ,,przepustka” na oferowanie zakładów wzajemnych na terenie naszego kraju. A PZBuk ma takie zezwolenie! To już na starcie daje gwarancję bezpieczeństwa: zarówno Twojego, jak i Twoich pieniędzy.  

PZBuk – dlaczego to bukmacher dla Ciebie?  

PZBuk to bezpieczny i legalny operator – to już ustaliliśmy. Teraz przejdźmy do tego, dlaczego warto wybrać akurat Polskie Zakłady Bukmacherskie.  

Na pierwszy ogień idzie darmowy zakład, czyli coś, co tygryski lubią najbardziej. Nowy bukmacher ma taki freebet w swojej ofercie i to od razu wpływa pozytywnie na opinie o PZBuk. Ciekawostką jest to, że bonus w przypadku Polskich Zakładów Bukmacherskich nie ma żadnych wymogów obrotowych. Wygrasz, to od razu możesz przelać środki na swoje konto bankowe. 

Ciekawym rozwiązaniem jest też sklep dla graczy, w którym możesz wymieniać punkty uzbierane za obstawianie. PZBuk gratyfikuje różne działania swoich klientów (choćby umieszczenie skanu dokumentu tożsamości), przyznając punkty. Na co je wykorzystać? Darmowe zakłady czy bonusy od depozytu.  

Oferta na zakłady sportowe jest wymieniana jako olbrzymi plus nowego bukmachera. Liczba zdarzeń dodatkowych robi wrażenie nawet na tych, którzy obstawiają już od dawna. Na tej płaszczyźnie PZBuk ma się czym pochwalić na tle reszty bukmacherskiego świata. 

Sam wygląd strony jest też bardzo charakterystyczny. Interfejs jest utrzymany w klimacie Polskiej Republiki Ludowej, o czym świadczą choćby barwy, czy podobizny samochodów z tamtego okresu. Czy to źle? Oczywiście, że nie. Podoba nam się fakt, że PZBuk ma swoją tożsamość, na którą wskazuje już sama nazwa. Wyróżnienie z tłumu nie jest łatwe, a Polskie Zakłady Bukmacherskie zdołały tego dokonać. 

PZBuk jest bukmacherem stworzonym dla kibiców hokeja. Wszystko przez działalność sponsorską. Na początku grudnia okazało się, że nowy operator zostaje Sponsorem Reprezentacji Polski w hokeju na lodzie oraz głównym sponsorem Polskiej Hokej Ligi.

pzbuk opinie hokej

 

Można powiedzieć, że polski hokej PZBuk-iem stoi.  

Początki są zawsze trudne, więc naturalne są pewne niedociągnięcia w ofercie czy funkcjonowaniu strony. Każdy kiedyś zaczynał. Dajmy Polskim Zakładom Bukmacherskim odrobinkę czasu na rozkręcenie. Jeśli pierwsze działania spółki mają wskazywać to, co się będzie dziać później, to gracze mogą patrzeć w przyszłość z dużą nadzieją.