W ostatnich miesiącach jednym z najważniejszych wydarzeń w świecie zakładów bukmacherskich są mecze z udziałem drużyn Krzysztofa Piątka. Dzisiaj jego Milan zagra z Lazio w pierwszym półfinale Pucharu Włoch. Najważniejsze pytanie w polskich domach jest jedno: czy 23-letni napastnik znowu wpisze się na listę strzelców? 

Lazio– Milan, 21:00 

Krzysztof Piątek to bohater rozmów o piłce nożnej. Każdy mówi o 23-latku urodzonym w Dzierżoniowie. I słusznie. Piątek jak najbardziej zasłużył na rozgłos, jaki towarzyszy jego osobie. 

Wszystko zaczęło się jeszcze w Genoi, gdzie nikomu nieznany Polak wszedł w buta i bezpardonowo przywitał się z włoską piłką i w 19 pierwszych występach ligowych strzelił 13 bramek (sześć dołożył w dwóch spotkaniach w Pucharze Włoch). Tylko kwestią czasu było to, aż po Piątka sięgnie lepszy zespół niż Genoa, która jest typowym średniakiem Serie A. Tym, który podjął rękawicę i zrobił ten jakże ryzykowny ruch, był AC Milan. Piątek trafił na San Siro w styczniu. Jego transferowi towarzyszyło wiele głosów zwątpienia i sceptycyzmu. Kim w ogóle jest ten gość? Przecież on nie ma nawet jednego dobrego sezonu w karierze! Cóż, Krzysztof Piątek zamknął usta niedowiarkom najlepiej, jak mógł – robiąc swoje, czyli strzelając bramki. 

W pierwszym (ligowym) spotkaniu z Napoli się jeszcze nie udało, chociaż na obronę Polaka należy dodać, że wszedł na murawę z ławki. Kilka dni później obie drużyny rywalizowały razem w Pucharze Włoch i Piątek wystąpił w wyjściowym składzie i stanął naprzeciwko Arkadiusza Milika i Piotra Zielińskiego. Resztę już pewnie wiecie. Zresztą, zobaczcie sami: 

I w tamtym momencie rozwiązał się worek z bramkami. Pięć występów w pierwszej jedenastce i siedem goli w tym czasie – taki jest bilans Krzysztofa Piątka w barwach Rossonerich. Co więcej, za tym idą też wyniki, bo Milan nie przegrał żadnego z tych pojedynków. 

Podopiecznym Gennaro Gattuso przyjdzie się dzisiaj mierzyć z Lazio w półfinale Pucharu Włoch. Rywalizacja toczy się na zasadzie dwumeczu i pierwsza odsłona rozegrana zostanie w Rzymie. 

Rok temu doszło do pojedynku Lazio z Milanem na tym samym etapie rozgrywek. W obu meczach padł remis 0-0 i o tym, kto awansuje do finału Coppa Italia, zadecydowały rzuty karne, w których lepsi okazali się mediolańczycy. 

Typy bukmacherskie na Lazio – Milan 

Okej, jak wydarzenia bukmacherskie, to i typy bukmacherskie. Nie ma jednego bez drugiego. 

Nasza propozycja jest prosta: gol Krzysztofa Piątka. Tutaj nie ma co kombinować. Skoro coś trwa, to po co to komplikować? Naszym zdaniem kurs jest zbyt wysoki, żeby odmówić sobie wrzucenia takiego zdarzenie na kupon. Zresztą sami zobaczcie: 

typ bukmacherski na gol krzysztofa piątka

2.45 na rozpędzonego Piątka? Dla nas jak najbardziej.