Dziś czwartek, a czwartek to spadek formy, znudzenie i zniecierpliwienie… przed nadchodzącym weekendem. Każdy gracz przebiera już nogami i wyczekuje chwili, kiedy wywiąże się ze wszystkich swoich obowiązków i będzie mógł spokojnie zasiąść przed ofertą bukmachera. Jest operator, który ma tego świadomość i nie przechodzi obok potrzeb graczy obojętnie. W każdy piątek Totolotek Zakłady Bukmacherskie oferuje bonus, który umili wszystkim klientom koniec tygodnia, ale szczególnie ucieszy wszystkich niepogodzonych z 12-procentowym podatkiem od stawki.

Interesują Cię pozostałe promocje i bonusy tego operatora? Dowiedz się więcej!

Totolotek Zakłady Bukmacherskie bonus – czytaj dalej

 

Promocja Gram Grubo w pigułce

Promocja Gram Grubo daje graczowi dostęp do przygotowanego przez Totolotka Zakłady Bukmacherskie bonusu. Co gracz może zyskać? Powiększenie wygranej o 12%, czyli w ogólnym rozrachunku zwolnienie z obowiązkowego u legalnych bukmacherów w Polsce dwunastoprocentowego podatku od stawki. To druga promocja Totolotka, obok akcji „Tniemy Podatek”, za sprawą której bukmacher uszczęśliwia klientów niezadowolonych z konieczności płacenia podatku.

Promocja Gram Grubo obowiązuje w każdy piątek… jednak to nie wszystko. Z myślą o wszystkich czujących niedosyt, Totolotek Zakłady Bukmacherskie rozdaje bonus także w inne dni – promocja na przykład jest aktywowana wtedy, kiedy odbywają się mecze Ligi Mistrzów czy Ligi Europy.

Skupmy się jednak na podstawowej wersji promocji – zasady udziału w niej są proste. Wystarczy zagrać w wybrany piątek kupon prosty TotoMix lub Live za kwotę nie mniejszą niż 100 PLN. Kupon, aby mógł wziąć udział w promocji, musi posiadać kurs przynajmniej na poziomie 2.00. Skutek? Podwyższenie wygranej o 12%!

 

Warto pamiętać

Chcąc wziąć udział w wybranej promocji, warto w pierwszej kolejności zapoznać się z jej regulaminem. Poniżej przedstawiamy kilka ważnych punktów promocji Gram Grubo:

  • Pamiętaj, że kurs kuponu nie może być niższy od 2.00, ale dodatkowo miej na uwadze, że kurs pojedynczego zdarzenia, umieszczonego na nim, musi wynieść przynajmniej 1.06
  • Przyznanie przez Totolotka Zakłady Bukmacherskie bonusu w ramach akcji Gram Grubo odbywa się poprzez doliczenie do kuponu bonusu podwyższającego ewentualną wygraną, a tym samym niwelującego podatek (współczynnik 1.003)
  • Promocja skierowana jest wyłącznie do klientów korzystających z internetowych usług Totolotka
  • Promocja nie obejmuje zakładów zawieranych za środki bonusowe

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej bukmachera Totolotek.

 

Zakłady bukmacherskie, czyli dobra zabawa

Jak należy zachować się w obliczu atrakcyjnej promocji bukmacherskiej, takiej jak powyższa? Większość graczy powie: grać i nie zastanawiać się! My powiemy: grać i zastanawiać się! Zastanawiać się nad swoim zaangażowaniem w grę. Należy pamiętać, że niewłaściwe podejście do obstawiania zakładów bukmacherskich może grozić uzależnieniem.