Milenium to jeden z tych zakładów bukmacherskich, które na polskim rynku funkcjonują od dawna i jako jeden z czterech podmiotów działają już ponad 10 lat. Jednym z najważniejszych wydarzeń w historii spółki było stanie się bukmacherem online w 2012 roku. Od tego czasu klienci mogą też obstawiać na stronie internetowej milenium.pl. Przyjrzyjmy się, jakie udogodnienia czekają na tych, którzy wybiorą granie w Milenium, tylko że w sieci.

milenium.pl – sprawdź sam, co oferuje legalny bukmacher

Milenium.pl – co zyskujesz, grając w sieci?

Rozwój zakładów bukmacherskich widoczny jest gołym okiem. Starsi gracze pamiętają, że obstawianie kiedyś opierało się na wysyłaniu papierowych kuponów w punktach naziemnych, gdzie oferta wisiała na tablicach korkowych. W dzisiejszych czasach cały czas jest to możliwe, jednak kupony w punktach zostały wyparte przez te zawierane w internecie. Czy to zaskoczenie? W ogóle. Obstawianie w sieci daje oszczędność praktycznie wszystkiego: czasu, pieniędzy i wysiłku. Wystarczy, że masz dostęp do internetu i możesz obstawiać praktycznie wszędzie. Nie musisz się obawiać, że masz daleko do punktu albo nie zdążysz w nim zagrać, bo… możesz to zrobić wirtualnie.

Milenium oczywiście wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, oferując zakłady w sieci. Jest to możliwe dzięki licencji na oferowanie zakładów w internecie, która została wystawiona w 2012 roku przez Ministerstwo Finansów. I tak oto powstała strona milenium.pl – odpowiednik punktu naziemnego, tylko że online. I tutaj możliwości są nieograniczone, bo możesz obstawiać zakłady przedmeczowe lub te na żywo, możesz sprawdzać wyniki i celność swoich kuponów, a wszystko to bez wychodzenia z domu i po kilku kliknięciach myszką (albo dotknięciach palcem).

Jakie korzyści czekają na grających na milenium.pl?

Wygoda to nie wszystko, bo na tych, którzy skorzystają ze strony milenium.pl, czeka dużo więcej korzyści. Żeby zacząć grę trzeba założyć konto, a po rejestracji otrzymasz bonusy od Milenium: ten od depozytu i darmowy zakład, dzięki którym będziesz mógł przetestować usługi bukmachera.

Mamy pieniądze na grę – co teraz? Teraz można typować i na milenium.pl znajdziesz bardzo dużo możliwości, żeby to zrobić. W ostatnich dniach Milenium poszerzył swoją ofertę sportową, dodając aż 31 nowych lig, w tym m.in. 1. ligę baseballową w Meksyku, 1. ligę hokejową w Nowej Zelandii czy piłkarską ligę kobiecą w Korei Południowej. Widać, że legalny bukmacher dba o swoich klientów, ulepszając swój produkt. Za takie podejście należą się słowa uznania.

Poza tym, grając u tych zakładów bukmacherskich, możesz łączyć zdarzenia w ramach jednego kuponu, co było zawsze bolączką graczy. Od teraz nie będziesz musiał się zastanawiać, czy wolisz typować wynik meczu, czy liczbę bramek – połącz to i wygraj więcej!

Ale to nie koniec udogodnień na milenium.pl, bo niedawno została wprowadzona możliwość płacenia BLIK-iem, co zdecydowanie ułatwi proces wpłacania środków na grę.

Nie wiesz, co obstawiać? Skorzystaj z bloga przygotowanego przez Milenium, który będzie idealny dla tych, którzy zaczynają przygodę z bukmacherką, jak i dla tych, którzy już wiedzą co nieco na ten temat.

milenium.pl: blog bukmacherski

Na blogu bukmacherskim (bo tak to się nazywa) znajdziesz analizy i zapowiedzi meczów czy poradniki, które pomogą Ci w obstawianiu.

I teraz rzecz, której najbardziej nie lubią gracze, czyli 12% podatek od wygranej. Milenium (po raz kolejny) potwierdza, że jest bukmacherem, który dba o swoich użytkowników, czego dowodem jest promocja Happy Hour. O co chodzi? W ramach Happy Hour Twoja wygrana zostanie powiększona o 13%, czyli nie odczujesz skutku podatku. Nieźle, prawda? Promocja funkcjonuje godzinę przed rozpoczęciem każdej kolejki Ekstraklasy.

Gołym okiem widać, że granie na milenium.pl ma dużo zalet. Ty zdecydujesz, czy z nich skorzystasz.