Obecny tydzień stanie pod znakiem rywalizacji reprezentacji narodowych. Nie będą to jednak mecze towarzyskie ani eliminacyjne – już w czwartek zostanie zainaugurowana Liga Narodów UEFA, w której wystąpią m.in. Biało-Czerwoni. Co takiego i jakie kursy na te rozgrywki wystawił w swojej ofercie STS zakłady bukmacherskie?  

STS zakłady bukmacherskie oferta – sprawdź, co warto obstawiać w ofercie legalnego bukmachera 

Liga Narodów UEFA: o co chodzi? 

Masz już dość nudnych spotkań towarzyskich, w którym żadnemu z zespołów nie zależy na wygranej? A może lubisz starcia o coś i nie chcesz oglądać kolejnego 0-0 albo wysokiej wygranej Twojego zespołu z jakimiś ogórkami? UEFA przychodzi na ratunek, tworząc Ligę Narodów. 

Liga Narodów to zastępstwo dla meczów sparingowych. W ramach niej pojedynki będą odbywać się w czterech dywizjach: A, B, C, D. W lidze A i B znajdziemy 12 ekip, w C 15 a w D 16, co w ostatecznym rozrachunku daje 55 drużyn – wszystkie zrzeszone w federacji UEFA. Im wyższa dywizja, tym – według rankingu – lepsze zespoły. Nas, Polaków, najbardziej interesuje ta pierwsza dywizja, bo to właśnie w niej wystąpią podopieczni Jerzego Brzęczka, w trzyosobowej grupie. 

Tego typu formuła daje gwarancję, że nie zabraknie pojedynków z najwyższej półki. Teraz, mecze towarzyskie na słabym poziomie to już przeszłość. Spójrzmy tylko na ekipy, które znajdziesz w pierwszej dywizji: 

Holandia, Francja, Niemcy, Islandia, Szwajcaria, Belgia, Polska, Włochy, Portugalia, Chorwacja, Anglia i Hiszpania. Wow, a to wszystko przez najbliższe dwa miesiące! 

Liga Narodów będzie miała ciekawą formułę, bo drużyny będą mogły awansować do wyższej dywizji, ale też i spaść do niższej, a tego ,,zaszczytu” dostąpią po cztery najlepsze i najgorsze ekipy z każdej ligi.  

Ciekawym rozwiązaniem jest to, że aż 4 teamy mogą sobie zagwarantować awans do finałów mistrzostw Europy przez Ligę Narodów. To tylko kolejny dowód, że nie są to mecze o nic.  

Tutaj macie wytłumaczone wszystko krok po kroku.  

Zobaczmy, czy według oferty STS zakładów bukmacherskich nasi reprezentanci mają większe szanse na awans, czy też może na spadek.  

STS zakłady bukmacherskie oferta – grupy w dywizji A 

Dywizja A została podzielona na cztery grupy:

  • Grupa 1: Holandia, Francja, Niemcy 
  • Grupa 2: Islandia, Szwajcaria, Belgia 
  • Grupa 3: Polska, Włochy, Portugalia 
  • Grupa 4: Chorwacja, Anglia, Hiszpania 

Zobaczmy, jak w ofercie STS zakładów bukmacherskich kształtują się szanse w poszczególnych grupach.  

Pierwsza grupa zapowiada się wyjątkowo ciekawie, bo chyba tak można nazwać rywalizację obecnych mistrzów świata (Francuzów) z mistrzami sprzed 4 lat (Niemców). Gdzieś tam są jeszcze Holendrzy, jednak ich szanse na zwycięstwo z tej trójki nie są za wysokie. Według STS-u najbardziej prawdopodobne jest pierwsze miejsce Trójkolorowych (kurs 1.90), minimalnie niżej są podopieczni Joachima Lowe’a (2.20), a na szarym końcu są Oranjes (9.00). 

W grupie B od razu widać zdecydowanego faworyta i są to Belgowie, zdobywcy brązowego medalu na mundialu w Belgii – kurs 1.40. Na 3.75 w ofercie STS zakładów bukmacherskich został wyceniony triumf Szwajcarów, a na 9.00, Islandczyków. 

,,Polska grupa” powinna być wyrównana, ale niestety, nie z powodu naszych rodaków. Faworytem do awansu są Włosi (kurs 2.10), a o 0.40 wyższy kurs znajdziesz na mistrzów Europy z Portugalii (2.50). Polacy? 4.50. Oby STS się mylił w tej kwestii.  

Ostatnia grupa zapowiada się chyba najbardziej interesująco, bo każdy z trójki Hiszpania, Anglia i Chorwacja jest zespołem ze ścisłego, światowego topu. Oferta STS zakładów bukmacherskich wskazuje jednak jasno, że to ekipa z Półwyspu Iberyjskiego pogodzi reprezentacje, które walczyły w tegorocznym półfinale mistrzostw świata w Rosji: 

sts zakłady bukmacherskie oferta: Liga Narodów

Pierwsza kolejka rozpocznie się już w najbliższy czwartek, a rozgrywki grupowe potrwają do końca listopada. Na czerwiec 2019 zaplanowane jest Final Four