Ten tydzień stanie pod znakiem rozgrywek reprezentacyjnych. 20 listopada Biało-Czerwoni zagrają swoje ostatnie w Lidze Narodów (niestety o nic), a już w czwartek wystąpią towarzysko z reprezentacją Czech o 18:00 na stadionie w Gdańsku. Jak wyglądają kursy i bonus w Fortuna zakłady bukmacherskie na to spotkanie?

Fortuna zakłady bukmacherskie bonus – dowiedz się więcej

Polska – Czechy (18:00)

Pierwsza edycja Ligi Narodów UEFA okazała się mało przyjazna dla Polaków. Biało-Czerwoni po dwóch porażkach w trzech występach stracili szansę na utrzymanie się w najlepszej lidze. Tym samym podopieczni Jerzego Brzęczka kolejne rozgrywki zaczną w 2. dywizji i nie będziemy mieli już okazji na podziwianie największych gwiazd piłki nożnej.

Ostatnim rywalem Polaków będą Portugalczycy, ale przed tym czeka na kibiców sparing w Gdańsku.

Robert Lewandowski i spółka od czasu mistrzostw świata w Rosji rozegrali cztery spotkania i w żadnym z nich nie udało im się odnieść zwycięstwa. Remisy z Włochami i Irlandią oraz porażki z Portugalią i Włochami to na pewno wynik poniżej oczekiwań.

Czy Jerzy Brzęczek doczeka się pierwszego triumfu w roli szkoleniowca reprezentacji narodowej? Wszystko na to wskazuje.

Czesi, nasi dzisiejsi rywale, grają w lidze B i wygląda na to, że tam też zostaną. Możliwe, że będzie to nasz rywal w kolejnej edycji Ligi Narodów. 3 punkty w grupie z Ukrainą i Słowacją to nie jest żaden wyczyn, ale mecze towarzyskie rządzą się swoimi prawami. Z Irlandią też nie mieliśmy prawa nie wygrać.

Ostatnie starcie z Czechami rozegraliśmy w 2015 roku na Stadionie Miejskim we Wrocławiu, zwyciężając 3-1. Gole dla Biało-Czerwonych zdobywali wtedy Arkadiusz Milik, Tomasz Jodłowiec i Kamil Grosicki.

Kursy w Fortuna zakłady bukmacherskie, jasno wskazują, na kogo najlepiej wykorzystać swój bonus:

fortuna zakłady bukmacherskie bonus: Polska - Czechy

Fortuna zakłady bukmacherskie bonus na mecz Polska – Czechy

Dla tych, którzy nie mają jeszcze konta w Fortunie czeski bukmacher przygotował dwa bonusy: bonus od depozytu i darmowy zakład.

Bonus od depozytu przysługuje Ci – jak sama nazwa sugeruje – za dokonanie wpłaty. W Fortunie wygląda to tak, że przelew należy dokonać do 10 dni po rejestracji. Następnie w trakcie 30 dni od daty depozytu masz zadanie dokonać czterokrotnego obrotu wpłaconymi pieniędzmi. Kupon, który będzie brany pod uwagę, musi:

  • składać się co najmniej trzech spotkań
  • mieć kurs całkowity nie mniejszy niż 1.90

Jeżeli spełnisz warunki zawarte w regulaminie, to równowartość Twojej pierwszej wpłaty trafi na konto w formie środków bonusowych.

Zakład bez ryzyka jest mniej skomplikowany. Wystarczy wysłać jeden zakład i do określonej kwoty (ustalonej przez bukmachera) Fortuna zwraca Ci potencjalną stratę. Nie trafisz? Nic się nie stało, bo jesteś chroniony! Udało się? Super, bo możesz grać dalej. Nie bez powodu Fortuna zakłady bukmacherskie jest wysoko w rankingach bonusów – w końcu jest to jeden z najbardziej popularnych prezentów dla graczy.

Jak na razie nie ma informacji o promocjach dla stałych graczy na spotkanie Polska-Czechy.