Przygotowania polskich piłkarzy przed mundialem wchodzą na ostatnią prostą. Nasi reprezentanci rozegrają dzisiaj ostatnie spotkanie towarzyskie przed mistrzostwami świata w Rosji. To wydarzenie jest nie tylko okazją do obejrzenia naszych reprezentantów w akcji, ale też obstawienia ich występu. Do tego należy wybrać jednego z polskich bukmacherów, np. Fortunę. Masz może pytania na temat oferty tego czeskiego zakładu bukmacherskie, kliknij w odnośnik i dowiedz się więcej – Fortuna zakłady bukmacherskie oferta.

Fortuna zakłady bukmacherskie oferta na mecz Polska – Litwa

Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Rosji rozpoczną się już w najbliższy czwartek, więc początek mundialu jest praktycznie kwestią godzin. Nasza reprezentacja narodowa rozpocznie swój bój na tym turnieju dopiero 19 czerwca od spotkania z Senegalem. Z kolei dzisiaj podopieczni Adama Nawałki rozegrają ostatni sparing przed wyjazdem do Rosji. O 18:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie Polacy zmierzą z Litwą w spotkaniu towarzyskim. Teoretycznie, nie trzeba, ale praktycznie wypadałoby wygrać, żeby pojechać w lepszych nastrojach na mistrzostwa świata. Ostatni występ Biało-Czerwonych nie był najlepszy, bo w Poznaniu Polacy zremisowali 2-2 z Chile. Ekipa z Ameryki Południowej grała bez swoich podstawowych zawodników. Co więcej, nasza reprezentacja prowadziła już 2-0 i dała sobie odebrać praktycznie pewne zwycięstwo. Taka postawa na pewno nie napawa optymizmem. To już kolejny przypadek, w którym Polacy świetnie wchodzą w mecz, po czym tracą animusz w drugiej części gry. Im dalej w las, tym gorzej. To może być jeden z pomysłów na skorzystanie z ,,Fortuna zakłady bukmacherskie oferta” na mundial: albo stawianie na prowadzenie podopiecznych Nawałki w pierwszej połowie, albo typowanie, że to oni jako pierwsi zdobędą bramkę. Opcji jest bardzo dużo, bo oferta Fortuny na tę imprezę jest bardzo bogata i pełna różnych zdarzeń dodatkowych.

Fortuna zakłady bukmacherskie oferta – co obstawiać na mecz Polska – Litwa?

W ofercie Fortuny na to spotkanie znajdziemy aż 107 rozszerzeń m.in. na ilość bramek, żółtych kartek strzelców goli, ilość rzutów rożnych. Ciekawym pomysłem jest połączenie zwycięzcy i ilości goli. Moim zdaniem zobaczymy zwycięstwo Biało-Czerwonych, lecz stawianie tylko tego zdarzenia nie ma sensu, gdyż kurs wynosi tylko 1.22 – za duże ryzyko, a za mała stopa zwrotu. W takim wypadku warto dołożyć coś do wygranej naszej reprezentacji. Ciekawym pomysłem będzie ilość bramek zdobytych w całym pojedynku przez obie drużyny.

Fortuna zakłady bukmacherskie oferta - mecz polska litwa

Poprzedni występ Polaków pokazał, że jeżeli są zmotywowani, mogą z dużą łatwością strzelać gole rywalom. W całym starciu padły 4 bramki i pokuszę się o tezę, że ta liczba powinna być wyższa. Dzisiaj może być trochę inaczej, gdyż Adam Nawałka na pewno miał wiele pretensji do formacji defensywnej, za dwukrotnie wpisanie się na listę strzelców przez osłabione Chile. Bezpieczną, a zarazem realną linią wydaje się 2.5 gola w całym meczu. Robert Lewandowski i spółka powinni przekroczyć liczbę 2 goli, dlatego też do zwycięstwa Biało-Czerwonych dorzucam jeszcze liczbę goli powyżej 2.5. Za to zdarzenie w ,,Fortuna zakłady bukmacherskie oferta” wystawiony został kurs 1.69.

Na koniec dnia pamiętaj, że to popisy naszych kadrowiczów mają być najważniejsze, a nie chęć zarobienia pieniędzy.

Do boju, Polsko!