Fortuna Zakłady Bukmacherskie Bonus i Finały NBA – jak to połączyć?

To już dziś jest ten dzień, na który czekali wszyscy kibice NBA! Nadchodzącej nocy rozpoczną się Finały z udziałem Golden State Warriors i Cleveland Cavaliers. Brzmi znajomo? Na pewno, bo to czwarty rok z rzędu, w którym te zespoły spotykają się w walce o tytuł. Dla jednych Finały są okazją do obstawiania. Nie wiesz, którego bukmachera wybrać? Jedną z możliwości jest skorzystanie z Fortuny, która oferuje interesujące bonusy dla nowych graczy. Więcej o bonusie tego bukmachera przeczytasz tutaj – Fortuna zakłady bukmacherskie bonus.

Fortuna zakłady bukmacherskie bonus na Finały NBA

Zdecydowanym faworytem rozpoczynającej się dzisiaj rywalizacji są Golden State Warriors, czyli mistrzowie NBA z zeszłego roku. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Wojowników będzie uznawany za olbrzymią niespodziankę, bo mówimy tu o jednym z najlepszych zespołów w dziejach ligi. Poprzeczka jest zawieszona niezwykle wysoko, ale kto miałby ją przeskoczyć, jak nie Lebron James. Popularny ,,Król” zalicza fantastyczne playoffy i jeżeli ktokolwiek ma pokonać naszpikowanych gwiazdami Warriors, to może być jedynie on. Kurs na wygraną gospodarzy to zaledwie 1.13 w Fortunie, co tylko pokazuje, jak duża dysproporcja jest pomiędzy tymi drużynami. Gdybyś chciał wykorzystać swój ,,Fortuna zakłady bukmacherskie bonus” na to zdarzenie, to nie zarobiłbyś ani grosza, bo… kurs jest po prostu za niski. Stawiając na zwycięstwo Cavaliers jest odwrotnie, gdyż kurs na nich to aż 7.65 i stopa zwrotu jest bardzo wysoka.

Fortuna zakłady bukmacherskie - Finały NBA

Fortuna zakłady bukmacherskie bonus od depozytu

Fortuna, jak każdy polski bukmacher, przygotowała dla swoich nowych klientów bonus powitalny. Jednym z jego elementów jest znany i lubiany bonus od depozytu. Zasady są proste: dokonaj wpłaty, zagraj za czterokrotność depozytu w ciągu 60 dni, a otrzymasz bonus o równowartości wpłaconych środków.

Fortuna zakłady bukmacherskie bonus – freebet i zakład bez ryzyka

Jeżeli widzisz szansę na zwycięstwo w tej serii lub w spotkaniu otwarcia, a nie chcesz ryzykować swoich pieniędzy na obstawienie tego zdarzenia, skorzystaj z tego, co Fortuna przygotowała w ramach ,,Fortuna zakłady bukmacherskie bonus”. Nowi gracze mogą otrzymać prezent w dwóch formach – freebetu, czyli darmowego zakładu lub cashbacku, czyli zakładu bez ryzyka. Najważniejsze jest to, że nie grozi Ci utrata kapitału.

Freebet to darmowe środki otrzymane od bukmachera. W przypadku Fortuny nie trzeba dokonywać depozytu, aby taki darmowy zakład pojawił się na koncie. Taki ,,zakład bez depozytu” to świetna okazja na wysłanie ryzykownego kuponu, bo de facto nie ma żadnego zagrożenia naszych pieniędzy. Ciekawą opcję może być postawienie wygranej Cleveland Cavaliers, bo kurs na to w Fortunie wynosi aż 7.65. Bardziej bezpiecznym rozwiązaniem będzie typ na podwójną szansę na gości. Pozycja jest celna, gdy Cavaliers triumfują w pierwszej połowie lub okażą się lepsi w całym meczu. Za to zdarzenie Fortuna wystawił przelicznik na poziomie 3.10.

fortuna zakłady bukmacherskie bonus - oferta

Alternatywą dla darmowego zakładu jest zakład bez ryzyka, w który zaangażowane są nasze środki, jednak nie musimy się obawiać o ich utratę. Jeżeli wygramy, to cieszymy się wygraną. Nie trafimy? Nic się nie dzieje, gdyż pieniądze trafią z powrotem na nasze konto bankowe. Ryzyko jest minimalne, a można dużo zyskać.