Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2018 zbliżają się wielkimi krokami, a kibice już zacierają ręce na myśl o tak solidnej dawce sportowych emocji. Dla najbardziej zniecierpliwionych Fortuna Zakłady Bukmacherskie ma ofertę specjalną – mundialową loterię promocyjną! W puli na zwycięzców czeka aż 300 000 PLN, a żeby wygrać wystarczy… grać! Dowiedz się więcej o najnowszej loterii i pozostałych promocjach tego bukmacher!

Fortuna Zakłady Bukmacherskie oferta – sprawdź, z czego warto skorzystać

 

Fortuna Zakłady Bukmacherskie i najnowsza oferta na Mistrzostwa

Mundial 2018 rozpocznie się już niebawem, 14 czerwca, jednak dzięki Fortunie Zakładom Bukmacherskim i jej ofercie zabawę można zacząć… już teraz, a więc równy miesiąc prędzej!

Dziś, czyli 14 maja, rusza loteria promocyjna Fortuny. Od tej chwili można obstawiać, rejestrować kupony i wygrywać nagrody. Akcja potrwa do 15 lipca.

 

Dla kogo akcja „Fortuna na Mistrzostwa”?

Współcześnie Internet odgrywa znaczącą rolę w życiu większości osób, również wśród graczy, którzy dzięki rozwojowi technologii mogą obstawiać, nie wychodząc z domu. Udogodnienia udogodnieniami, jednak zapach świeżo wydrukowanego kuponu ma swój niepowtarzalny urok. Fortuna Zakłady Bukmacherskie ma w ofercie wiele promocji i bonusów dla graczy online, jednak ta akcja jest skierowana wyłącznie do klientów korzystających z usług operatora stacjonarnie.

 

Najważniejsze zasady

Zasady zabawy są proste. Żeby wziąć udział w loterii, należy wnieść w punkcie stacjonarnym dowolny zakład o wartości nie mniejszej niż 5 PLN. Następnie trzeba zarejestrować swój kupon na www.mistrzowskafortuna.pl… i czekać na wyniki losowania!

Co tydzień gracz ma szansę na wygranie 1000 PLN, a co miesiąc aż na zdobycie 100 000 PLN!

Fortuna Zakłady Bukmacherskie oferta na mundial

Powyżej przedstawiliśmy podstawowe zasady… ale to nie wszystko!

Fortuna Zakłady Bukmacherskie lubi nagradzać za zaangażowanie w korzystanie z oferty, dlatego daje swoim klientom szansę na zdobycie dodatkowych losów, a tym samym zwiększenie prawdopodobieństwa wygranej:

  • Zawierając 2 zakłady w tygodniu, otrzymujesz dwukrotne powiększenie zdobytych oraz zarejestrowanych szans w danym tygodniu
  • Zawierając 4 zakłady w tygodniu, otrzymujesz trzykrotne powiększenie zdobytych oraz zarejestrowanych szans w danym tygodniu
  • Zawierając zakłady codziennie, otrzymujesz czterokrotne powiększenie zdobytych oraz zarejestrowanych szans w danym tygodniu

 

Warto wiedzieć

Pamiętaj, że każda promocja legalnego bukmachera opatrzona jest szczegółowym regulaminem, zawierającym dokładne informacje o akcji. Warto się zapoznać z regulaminem przed przystąpieniem do zabawy, aby uniknąć ewentualnych nieporozumień.

Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacji dotyczące loterii Fortuny:

  • Akcja „Fortuna na Mistrzostwa” skierowana jest wyłącznie do osób, które ukończyły 18 lat
  • W loterii biorą udział wszystkie zakłady pochodzące z oferty Fortuny Zakładów Bukmacherskich
  • Gracz może w loterii zagrać dowolną liczbę kuponów, jednak warto pamiętać, że dzienny limit rejestracji wynosi 500 losów
  • O wygranej klient zostanie poinformowany telefonicznie
  • Pamiętaj, żeby zachować kupon – jest on niezbędny podczas odbioru nagrody