Fortuna zakłady bukmacherskie i bonus

Fortuna i inne zakłady bukmacherskie kuszą graczy swoimi bonusami. Każda firma ma inną ofertę dla nowych i stałych użytkowników. Wyróżnienie najlepszych pod tym względem jest trudną decyzją, ponieważ może być subiektywna. Fortuna ma inne sumy, ale także warunki wykorzystania bonusu niż reszta zakładów bukmacherskich.

Fortuna zakłady bukmacherskie i regulamin bonusu

Fortuna jak większość zakładów bukmacherskich ma w swojej ofercie bonus od depozytu przeznaczony dla nowych klientów. Taka forma promocji ma być zachętą dla graczy, aby zaczęli obstawianie u danego bukmachera. Fortuna jako zakłady bukmacherskie również stosują ten bonus do ściągnięcia nowych klientów. Każda firma oferuje zawsze 100% dodatkowych środków od pierwszej wpłaty. Różnice zaczynają się już na poziomie maksymalnej kwoty, od której zakłady bukmacherskie dają taki bonus. Jednak to nie powinien być jedyny wyznacznik przy szukaniu najlepszej oferty powitalnej dla nowych graczy. Dlaczego? Każdy bukmacher ma często zupełnie inne warunki wykorzystania tego bonusu – dla niektórych graczy łatwiejsze, dla niektórych trudniejsze. Co użytkownikowi z bardzo wysokiego bonusu, skoro regulamin jego wykorzystani okaże się skomplikowany i niemal niemożliwy do wykorzystania? Porównując Fortunę do innych zakładów bukmacherskich w przypadku warunków wykorzystania bonusu od depozytu jest dobrze. Zobaczmy, na jakie kwestie trzeba zwrócić uwagę.

W Fortunie zakładach bukmacherskich bonus bez depozytu jest przeznaczony wyłącznie dla nowych graczy, którzy prędzej nie mieli konta u tego bukmachera. Wysokość otrzymanych dodatkowych środków jest uzależniona od wkładu użytkownika. Tak jak było to prędzej wspomniane. Jak uzyskać w Fortunie zakładach bukmacherskich bonus? Przede wszystkim trzeba zaakceptować warunki, a podczas rejestracji na formularzu zaznaczyć pole, że chcemy skorzystać z promocji dla nowych klientów oraz zgadzamy się z postanowieniami regulaminu bonusu. Następnie po przeczytaniu warunków możemy przystąpić do dążenia w otrzymaniu w Fortunie zakładach bukmacherskich dodatkowych środków na granie.

W przypadku, gdyby gracz miał jakieś problemy lub roszczenia wobec przysługującego mu bonusu, to ma możliwość złożyć reklamację. Takie sytuacji nie zdarzają się często, aby użytkownik Fortuny zakładów bukmacherskich musiał w przypadku bonusu kontaktować się z samą firmą, ale warto wiedzieć, że w razie czego jest taka możliwość. Bukmacher zastrzega, aby taką reklamację składać do 74 dni od czasu założenia konta, a w treści maila podać takie szczegóły jak imię, nazwisko, numer umowy lub klienta oraz opis dotyczący problemu z treścią żądania. Organizator zapewnia odpowiedź w ciągu dwóch tygodni.

Regulamin Fortuny zakładów bukmacherskich przy bonusieFortuna zakłady bukmacherskie i bonus od depozytu

Jak było wspomniane, Fortuna i inne zakłady bukmacherskie różnią się w kwestii bonusu od depozytu nie tylko w wypadku maksymalnej kwoty jaką można uzyskać. Ważne są również warunki, które trzeba spełnić, aby dodatkowe środki można wypłacać. Każda firma różni się w tej kwestii i właściwie wyróżnienie którejkolwiek może być subiektywne, ponieważ każdy indywidualny gracz może preferować inny sposób obrotu. Jednak zaczynając od porównań można przytoczyć LV BET, gdzie użytkownik tak naprawdę ma okazję do wykorzystania swojego bonusu tylko raz przez jeden zakład, w którym użyty jest mnożnik. Jednak tutaj warto pamiętać, że u tego młodego bukmachera należy obrócić także własną kwotę, aby móc ją wypłacić. Jest to swego rodzaju zabezpieczenie przed klientami, którzy chcieliby tylko wykorzystać bonus od depozytu. Inny bukmacher, przykładowo Totolotek, daje swoim graczom od razu sumę dodatkowych środków na granie. Jak to wygląda w Fortunie zakładach bukmacherskich? Bonus od depozytu do wykorzystania w tej firmie to jeszcze inne zasady, które na pierwszy rzut oka mogą wydać się skomplikowane, ale wcale nie należą do najgorszych na rynku.

W Fortunie oraz innych zakładach bukmacherskich przy wykorzystywaniu bonusu trzeba wziąć pod uwagę wiele kwestii jak czas na aktywację, grę, obrót, minimalne kursy akumulowane czy raty bonusowe. Zacznijmy od terminów, które trzeba przestrzegać, aby mieć okazję na korzystanie z promocji. Do wykorzystania bonusu w Fortunie, bukmacher wymaga pierwszej wpłaty w ciągu dziesięciu dni od założenia konta. W przypadku tego zakładu bukmacherskiego, aby otrzymać dodatkowe środki trzeba dokonać obrotu własnych środków. Na pierwszy rzut nie brzmi to najlepiej, ale warto zaznaczyć, że po uzyskaniu bonusu gracz nie będzie miał żadnych ograniczeń czasowych. Jednak zanim to nastąpi, to ma sześćdziesiąt dni od pierwszego depozytu na obrócenie własnej sumy, aby dodatkowe środki znalazły się na koncie.

Jak wygląda wymagany obrót własnymi środkami? Fortuna jak i inne zakłady bukmacherskie w tej kwestii stawiają różne warunki. Otrzymanie bonusu nie dla wszystkich musi być łatwe. Na początek zaznaczmy, ze użytkownik musi dokonać czterokrotnego obrotu. To oznacza, że w sumie trzeba postawić na kupony sumę wpłaty razy czterokrotność. Przypominam, że w ciągu sześćdziesięciu dni. Jednak to nie wszystkie obostrzenia. Zakład, który będzie liczył się do takiego obrotu również ma wymagania regulaminowe. Musi posiadać co najmniej trzy zdarzenia na kuponie, a kurs akumulowany nie może być niższy niż 1,90. O ile AKO nie wydaje się wygórowane, to użytkownicy lubiący single oraz duble nie będą zadowoleni. Zrealizowanie minimalnego kursu akumulowanego wydaje się łatwą sprawą. Jednak gdy weźmiemy pod uwagę wszystkie warunki to widać, że nie jest to łatwe zadanie. Czterokrotny obrót kuponami z co najmniej trzema zdarzeniami, a to wszystko trzeba zrobić w ciągu dwóch miesięcy. Poniżej przykładowy kupon, który kwalifikuje się do wymaganego obrotu w Fortunie zakładach bukmacherskich przy bonusie od depozytu.

Kupon w Fortunie zakładach bukmacherskich na obrót bonusuWarto zaznaczyć, że Fortuna zakłady bukmacherskie wyszczególniają również przy tym bonusie, że obstawianie sportów wirtualnych nie jest wliczane do obrotu. Po spełnieniu wspomnianych warunków dotyczących swojej kwoty, na naszym koncie dodatkowych środków znajdzie się suma w wysokości 100% wpłaconego depozytu o maksymalnej wartości, którą wyszczególnia bukmacher. Otrzymanego bonusu nie możemy jeszcze wypłacić ani zamienić na gotówkę. Dopiero wygrane za dodatkowe środki znajdą się na naszym koncie, z którego możemy dokonywać wypłaty. Jednak po obrocie własnego wkładu i otrzymaniu bonusu nie obowiązuje już gracza żaden maksymalny czas na grę.

Fortuna zakłady bukmacherskie i bonus w postaci zakładu

Fortuna zakłady bukmacherskie ma także dla nowych graczy inny atrakcyjny bonus, a raczej można rzec zakład bez ryzyka. Tym razem użytkownik nie dostaje nic dodatkowo, ale jest to równie bardzo interesująca oferta. Jak sama nazwa wskazuje, to możliwość zagrania kuponu, który nie będzie obarczony żadnym ryzykiem. Co to oznacza w praktyce? W przypadku przegranego zakładu gracz otrzyma zwrot swojej stawki. Oczywiście przy wygranej należna suma znajdzie się na koncie, a zakład bez ryzyka przepadnie, ponieważ można go wykorzystać tylko raz i również jest przeznaczony wyłącznie do nowych użytkowników, którzy prędzej nie mieli konta u bukmachera. Warto tutaj zaznaczyć, że mimo zakładu bez ryzyka, nie dostaniemy na nasze konto z powrotem dokładnie 100% stawki. Suma będzie mniejsza o obowiązkowy podatek w wysokości 12%. Tak w wypadku przykładowego zakładu bez ryzyka za 100 PLN, nasz zwrot wyniesie 88 PLN. Jednak trzeba przyznać, ze to nadal jest bardzo fascynująca promocja. Fortuna jako jedyna z legalnych zakładów bukmacherskich ma na tyle atrakcyjną ofertę w przypadku tego typu bonusu, jak możemy też nazwać zakład bez ryzyka. Promocja jest znana pod angielską nazwą jako cashback.

Innym prezentem jest darmowy zakład, który użytkownik otrzyma po rejestracji w formie punktów FKP.

Fortuna to jeden z dziewięciu legalnych zakładów bukmacherskich na naszym rynku obok Totolotka, STS, Milenium, LV BET, E-TOTO, forBET, Cherry Online oraz Totalbet. Na terenie Polski można grać wyłącznie u wspomnianych bukmacherów, którzy posiadają licencję na funkcjonowanie online wydaną przez Ministerstwo Finansów. Za uczestnictwo w zagranicznych grach hazardowych u operatorów nie posiadających zezwolenia na działanie w kraju nad Wisłą grożą kary w postaci grzywnej do 120 stawek dziennych, pozbawienia wolności do 3 lat albo obu kar łącznie.

Należy pamiętać, że zakłady bukmacherski to hazard i niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. W wyniku tego można utracić nad sobą kontrolę i mieć problemy zdrowotne, z pracą czy rodziną. Powinno się obstawiać wyłącznie za środki przeznaczone na rozrywkę.