Happy Hours to było coś, na co czekali wszyscy miłośnicy piłki nożnej (i obstawiania) podczas mistrzostw świata w Rosji. Mecz finałowy był ostatnim dniem tej promocji, ale… Happy Hours powróciło! Wszystko przez, tak, początek rozgrywek na naszym podwórku, czyli start Ekstraklasy. Czym są Happy Hours i jak to działa? O tym przeczytasz w poniższym tekście.

Fortuna zakłady bukmacherskie bonus – kliknij w odnośnik i zobacz, z czego się składa

Fortuna zakłady bukmacherskie bonus – co to Happy Hours?

Wszyscy lubimy być uszczęśliwiani, to fakt. Jest wiele sposobów, aby tak się stało. Według Fortuny jednym z narzędzi, które mogą do tego doprowadzić, jest promocja Happy Hours.

Na czym to polega?

Happy Hours to promocja, w ramach której gracze obstawiają bez podatku, proste. Nie oszukujmy się, 12-procentowy podatek od wygranej jest zmorą dla typerów. Na szczęście Fortuna o tym wie i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Happy Hours na pewno są znane przez obstawiających mundial w Rosji.

Promocja jest dostępna na godzinę przed rozpoczęciem każdej kolejki polskiej Ekstraklasy.

fortuna zakłady bukmacherskie bonus - 2. kolejka Ekstraklasy

Wystarczy jedynie podczas wysyłania kuponu zaznaczyć bonus kursowy w wysokości 1.14 i można cieszyć się grą bez podatku. Taki kupon musi obejmować co najmniej trzy zdarzenia. Warto zauważyć, że Happy Hours dotyczy nie tylko nadchodzącej kolejki Ekstraklasy. Gracz może wybrać zdarzenia z całej dostępnej oferty na spotkania w polskiej lidze piłki nożnej.

Jeżeli chcesz skorzystać z promocji, musisz postawić zakład między 17:00 a 18:00 27 lipca, czyli w piątek. Jak na razie promocja jest dostępna jedynie dla graczy wybierających naziemne punkty przyjmowania zakładów. Kwestią czasu jest tylko dodanie Happy Hours do zakładki ,,Fortuna zakłady bukmacherskie bonus” w internecie. W końcu obstawianie online jest teraz najważniejszym elementem oferty Fortuny. Gracze coraz chętniej wybierają zakłady w internecie, bo jest to zdecydowanie łatwiejsze niż szybsze. Przecież praktycznie każdy z nas ma dostęp do sieci. Ale łatwiejszy dostęp może mieć też przykre konskwencje. Nie lekceważ ciemniej strony zakładów bukmacherskich. Nie wszystko złoto, co się świeci – tak też jest w tym przypadku.

Fortuna zakłady bukmacherskie bonus – na co wykorzystać?

Happy Hours to promocja przeznaczona (przynajmniej na razie) dla klientów stacjonarnych. Oczywiście, Fortuna nie zapomina o tych, którzy wybierają obstawianie online, a dokładniej mówią, chcą wybrać. Mowa oczywiście o potencjalnych klientach.

Fortuna zakłady bukmacherskie bonus dla nowych graczy składa się z trzech elementów:

  • bonus od depozytu
  • darmowy zakład (freebet)
  • zakład bez ryzyka

Nowy użytkownik ma do wyboru dwie z tych trzech propozycji. Na pewno przysługuje mu bonus od depozytu, a co do drugiej części pakietu powitalnego, decyzja należy do niego. Sam zdecydujesz, czy bardziej odpowiada Ci cashback, czy może wolisz freebet. Oba z tych ,,prezentów” mają bardzo dużo zalet, więc to do Ciebie będzie należała decyzja, na który z nich się zdecydujesz. Niestety, korzystanie z zakładów bukmacherskich to nie tylko wygrane i trafione kupony. To jest hazard, a w naturę hazardu wpisane jest ryzyko. Nie traktuj tego jako sposobu zarobku, bo nigdy nie będzie tak, że zawsze będziesz wygrywał. To ma być jedynie dodatek do sportu, a nie cel sam w sobie. Graj jedynie za pieniądze przeznaczone na rozrywkę. Jeżeli czujesz, że tracisz kontrolę nad obstawianiem, skontaktuj się ze specjalistą.