Fortuna bukmacher – czeska siła na polskim rynku

Fortuna bukmacher to znana i lubiana marka na polskim rynku zakładów wzajemnych. Każdy, kto kiedykolwiek miał styczność z obstawianiem sportu, musiał skorzystać z usług Fortuny lub chociaż słyszeć tę nazwę. Za hasłem „Fortuna bukmacher” kryją się lata tradycji oraz produkt najwyższej jakości, więc silna pozycja tego przedsiębiorstwa na rynku nie powinna być jakimkolwiek zaskoczeniem. Lojalni i zadowoleni klienci to jedno, ale Fortuna jest przede wszystkim jednym z dziewięciu legalnych bukmacherów na terenie Polski, więc możesz mieć pewność, że korzystanie z jej usług jest całkowicie legalne, a co najważniejsze bezpieczne.

Co wyróżnia Fortunę bukmachera na tle innych bukmacherów w Polsce?

 

Fortuna bukmacher – kilka słów wprowadzenia

Fortuna bukmacher to spółka pochodzenia czeskiego, której siedzibę znajdziemy w Cieszynie. Od 1996 do 2007 roku spółka funkcjonowała pod nazwą ,,Profesjonał” i dopiero od 11 lat możemy mówić na tego bukmachera ,,Fortuna“. Żółto-czarne logo jest wizytówką tego przedsiębiorstwa i od razu przychodzi nam na myśl, kiedy myślimy o Fortunie Zakładach Bukmacherskich. Skoro Fortuna nie pochodzi z Polski, to naturalnie musi funkcjonować w innych miejscach niż tylko na polskiej ziemi. Bukmacher swoim zasięgiem obejmuje łącznie cztery kraje: Polskę, Czechy, Węgry i Słowację, a przedmiotem jego działalności jest organizowanie zakładów bukmacherskich na wydarzenia sportowe, polityczne czy też społeczne. Warto zauważyć, że od 2010 roku Fortunę Sp. z.o.o. można znaleźć na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, co na pewno dodaje temu bukmacherowi wiarygodności w oczach potencjalnych inwestorów, a przede wszystkim klientów. Nie powinna zatem dziwić stabilna pozycja bukmachera Fortuny w Polsce. Ale notowanie na giełdzie i zaufanie klientów to nie wszystko. Fortuna otrzymała licencję od Ministerstwa Finansów, dzięki czemu może być nazywana ,,legalnym bukmacherem“. Grając w Fortunie, masz pewność, że wszystko jest zgodne z polskim prawem i nie musisz bać się żadnych konsekwencji.

Spółka ze stabilnym kapitałem, lubiana przez klientów, a do tego jedna z niewielu, która spełniła wymogi, żeby otrzymać licencję na oferowanie zakładów w Internecie – tak w skrócie można opisać działalność bukmachera Fortuna.

 

Bonusy

W dzisiejszych czasach konkurencja na rynku jest olbrzymia. Producenci i przedsiębiorstwa często ,,zabijają się”, robiąc wszystko, żeby tylko pozyskać klienta. Jednak nie samo pozyskanie jest kluczowe, bo z reguły dużo trudniejszą sztuką jest utrzymać gracza przy sobie. Jakie narzędzia do tego ma bukmacher? Bonusy, bo za ich pomocą można i zachęcić do dołączenia, jak i zatrzymać przy sobie klienta. Fortuna bukmacher na tej płaszczyźnie wypada kapitalnie i tak silna pozycja na rynku zdecydowanie nie jest dziełem przypadku.

Zacznijmy od potencjalnych graczy, czyli od bonusów powitalnych.

Nowy użytkownik Fortuny jest kuszony naprawdę świetną promocją, która składa się z trzech części: bonusu od depozytu, darmowego zakładu w postaci punktów FKP oraz zakładu bez ryzyka. Musisz przyznać, że to sporo i sama możliwość dokonania wyboru, jest świetną wiadomością. W końcu nikt z nas lubi, kiedy coś nam się narzuca, prawda?

Aby obrócić bonus od depozytu, użytkownik ma 60 dni, co trzeba przyznać, że jest długim okresem. Wpłaconą kwotę należy obrócić cztery razy, na kupon muszą się składać minimum trzy zdarzenia, a minimalny jego kurs nie może być niższy niż 1.90. Nic skomplikowanego, prawda?

Tak wygląda sprawa à propos bonusu od depozytu. Przyjrzyjmy się dwóm kolejnym elementom promocji dla nowych graczy.

Darmowy zakład to idealna okazja na przetestowanie usług Fortuny bukmachera. Co najważniejsze, nie musisz wpłacać kapitału na konto, żeby takowy freebet otrzymać. Wystarczy, że się zarejestrujesz i bonusowe środki będą do Twojej dyspozycji.

W przypadku zakładu bez ryzyka sprawa jest równie prosta. Jest to po prostu zakład, w którym mamy pewność, że nie stracimy swoich pieniędzy. Stawiamy kupon do danej kwoty i są dwie opcje: trafiamy– nasz portfel się cieszy z wygranej; przegramy – nasz portfel jest w takiej samej kondycji, jak przed obstawieniem kuponu. Tutaj możesz tylko zyskać.

To tyle i aż tyle, co Fortuna zakłady sportowe przygotowała dla swoich nowych graczy.

Teraz zobaczmy, na jakie promocje mogą liczyć stali i lojalni klienci:

 • ,,Przyprowadź kumpla” – masz znajomych? Podejrzewam, że tak. Lubicie bukmacherkę? Przypuszczam, ze odpowiedź również jest twierdząca. Lubicie dostawać rzeczy za darmo? Na pewno. Fortuna bukmacher ma dla Was świetną propozycję – zachęć swojego kumpla do dołączenia do grona klientów Fortuny, a skorzystacie na tym obaj! On otrzyma prezenty powitalne, a Ty masz szansę na bonus!
 • ,,Fortuna Klub Plus” – członkiem tego klubu po prostu się jest, bo w nim znajdziesz wszystkich graczy Fortuny. Zasada jest prosta: grasz i otrzymujesz za to punkty. Im wyższa stawka, tym więcej dostajesz punktów na swoje konto.
 • ,,Mistrzostwa Typerów” – rywalizacja dla tych, dla których samo postawienie kuponu to za mała dawka emocji. Tutaj walka toczy się o wartościowe nagrody rzeczowe, a do wygrania są różne sprzęty elektroniczne, darmowe zakłady oraz punkty Fortuny Klubu Plus, które posłużą Ci później do dalszego grania.
 • ,,Fortuna Produkt+” – Fortuna jest klasą samą w sobie, ale jak każdy, nawet ten bukmacher ma jakieś wady. Ważne, żeby wyciągać wnioski ze swoich błędów i niedociągnięć. Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów bukmacher Fortuna ma w swojej ofercie nowe produkty:
  • ,,Mecz+” – możliwość połączenia zdarzeń z jednego spotkania na jednym kuponie.
  • ,,Super+HIT” – każdy z nas lubi wysokie kursy, które można znaleźć w Superofercie lub Hicie Dnia. Masz dylemat, którą z tych opcji wykorzystać? Teraz to już nie problem, bo Fortuna wprowadziła możliwość łączenia zdarzeń z tych dwóch kategorii.
  • ,,Ekspert+” – kupony typu Ekspert to okazja na wykazanie się wiedzą, jednakże do tej pory można było grać zdarzenia tylko z jednej ligi. Po wprowadzeniu zmian możesz zagrać aż 20 lig na jednym kuponie.
  • ,,600 000″ – wygrywasz dużo? Teraz Twoje wygrane mogą być jeszcze wyższe, bo maksymalny limit został zwiększony aż do 601 000 PLN.

Fortuna bukmacher – oferta

Kolejnym istotnym czynnikiem przy wyborze bukmachera jest jego oferta. Musi być ona rozbudowana i spełniać potrzeby wszystkich graczy, nawet tych z największymi wymaganiami. Jak w tej kwestii wypada Fortuna zakłady sportowe?

Bardzo dobrze. Oferta Fortuny jest bogata w zdarzenia sportowe, więc każdy użytkownik powinien być, lub po prostu jest, zadowolony, co potwierdza silna pozycja tego bukmachera na polskim rynku.

Oczkiem w głowie Fortuny jest oczywiście piłka nożna, czyli nasz sport narodowy. Fani futbolu znajdą te najbardziej popularne wydarzenia piłkarskie (Liga Mistrzów, rozgrywki międzynarodowe, czy czołowe ligi Europy), ale ci, którzy preferują mniej prestiżowe rozgrywki, również znajdą coś dla siebie. Od ilości różnych zdarzeń może rozboleć głowa i czasem trudno wybrać ten jeden, najlepszy typ. Z pomocą przychodzi portal Zagranie, na którym znajdziesz fachowe analizy, które mogą dokonać Ci wyboru i pomóc w przeanalizowaniu danego spotkania.

Fortuna Zakłady Bukmacherskie nie zapomina też o kibicach innych sportów, z koszykówką, tenisem, hokejem, siatkówką czy też piłką ręczną na czele. Fortuna jest czeskim bukmacherem, więc co naturalne, oferta na hokej na lodzie jest na najwyższym poziomie i zdecydowanie wyróżnia się pośród innych podmiotów na rynku.

Fortuna bukmacher - oferta

 

Jeśli lubisz wyższe kursy (a zakładam, że tak jest), to dla Ciebie została przygotowane Hit Dnia oraz Superoferta, gdzie znajdziesz zdarzenia z wyższymi przelicznikami.

Fortuna bukmacher

 

Fortuna bukmacher jako pierwsza w Polsce wprowadziła tzw. Sporty Wirtualne.

W tym przypadku ryzyko jest duże, zatem odbija się to bezpośrednio na wysokości kursów. Do wyboru mamy sześć dyscyplin: piłkę nożną, żużel, tenis, wyścigi samochodowe, wyścigi konne oraz wyścigi psów. W tym przypadku można grać cały czas, bo rozgrywki trwałą 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Fortuna bukmacher - sporty wirtualne w ofercie

 

Może nie przez całą dobę, ale często praktycznie od rana do nocy, możesz też korzystać z oferty Zakładów na żywo. Tutaj chyba nie trzeba tłumaczyć – stawiasz wybrane zdarzenia live, swoje spostrzeżenia możesz przekazywać na obecnym na stronie czacie, a po wybraniu zakładki danego zdarzenia możesz sprawdzać statystyki i śledzić wynik na bieżąco.

Fortuna nie zapomina też o entuzjastach wirtualnego świata, bo w ofercie ma E-Sporty, a do wyboru są takie gry jak Counter Strike, League of Legends czy DOTA2.

 

Usługi online

Internet, poza powietrzem i jedzeniem, stał się chyba najbardziej potrzebną rzeczą do życia dla każdego z nas. Fortuna bukmacher, idąc z duchem czasu, oferuje dostosowaną pod potrzeby klienta stronę internetową oraz aplikację mobilną na smartfony. Teraz wystarczy kilka kliknięć myszką (lub dotknięć palcem), żeby obstawić wybrane przez nas wydarzenie sportowe. Nawet nie trzeba wychodzić z domu. W razie jakichkolwiek wątpliwości mamy do dyspozycji rozmaite narzędzia, które pomogą rozwiązać nasze problemy np.: zakładkę ,,pomoc”, formularz kontaktowy lub LiveChat.

Aplikacja mobilna jest dostosowana pod potrzeby klientów i pozwala na skorzystanie z pełni usług Fortuny z pozycji telefonu komórkowego.

 

Usługi stacjonarne

Fortuna bukmacher nie zapomina o klientach, który preferują tradycyjne sposoby obstawiania. W całej Polsce znajdziemy prawie 600 punktów stacjonarnych, w których prawie 1000 pracowników będzie nam służyło pomocą. Klimat takich lokali jest nie do podrobienia, a kupon w wersji papierowej to dla wielu nieodzowny element zakładów sportowych.

 

Fortuna jako legalny bukmacher

24 stycznia 2012 roku Fortuna otrzymała licencję od Ministerstwa Finansów, na mocy której może prowadzić internetowe zakłady wzajemne. Fortuna zakłady sportowe to jeden z dziewięciu legalnych bukmacherów, działających w naszym kraju. Dzięki temu wiemy, że korzystanie z usług tego bukmachera jest w 100% legalne. Nie powinien zatem dziwić fakt, że grono klientów Fortuny jest tak duże i użytkownicy pozostają wierni na długie lata.