Fortuna bukmacher 2018

Ponad 20% polskiego rynku tam gra i wstawia swoje kupony na grupy na Facebooku? Tak, to fortuna bukmacher. Firma pochodząca z Czech ma ugruntowaną pozycje w kraju nad Wisłą, ale wciąż musi dynamicznie się rozwijać. Na naszym rynku konkurencja jest znaczna, a na dodatek ciągle pojawiają się nowi bukmacherzy. W samym 2018 roku Fortuna i inni dostali do rywalizacji trzech nowych bukmacherów. Mowa o TOTALbet, Superbet oraz Cherry Online.

W tym tekście omówimy po krótce aktualną ofertę i sytuacje Fortuny względem najnowszej konkurencji i sprawdzimy, czy warto już kierować nasze budżety do nowych firm, czy jednak są one w najlepszej opcji.

Fortuna bukmacher vs TOTALbet

Na początek porównamy Fortunę z TOTALbetem, ponieważ jak dowiedziecie się z tego artykułu to on jest najpoważniejszą konkurencją dla firmy z Czech.

Oferta bonusowa

Gracze, w promocji startowej, u obu bukmacherów mogą liczyć na freebet. Tutaj warto zwrócić uwagę, że TOTALbet wymierza mały prztyczek w nos Fortuny, bo proponuje wyższy darmowy zakład. Fortuna zamiast freebeta, dla graczy, którzy nie lubią tej promocji ma jednak przygotowany zakład bez ryzyka. No i w tym przypadku TOTALbet odpada, bo takiego bonusu nie posiada.

Fortuna bukmacher daje oczywiście użytkownikom bonus od depozytu, tak samo jak TOTALbet. Kwoty przedstawiają się tutaj bardzo podobnie, ciężko wyłonić zwycięzcę. Dlatego sprawdzimy warunki obrotowe.

Tym sposobem dowiadujemy się, że TOTALbet nakłada na gracza aż 7-krotny obrotu! Fortuna natomiast tylko 4-krotny obrót i miażdży nowego bukmachera.

Jak widać w kwestii oferty bonusowej to stary wyjadacz wypada lepiej. Nowy gracz musi jeszcze trochę popracować, ale konkurencyjności nie można mu odmówić.

Zakłady sportowe

Kiedy już wybierzemy ofertę bonusową, następnie należy sprawdzić co i jak u konkretnego bukmachera można obstawiać. Fortuna zawsze słynęła z ładnego i przejrzystego layoutu strony, co na pewno ułatwia nam wybór. TOTALbet tej kwestii jednak nie odstaje, jego strona jest także przyjemna w odbiorze i co najważniejsze praktyczna.

Pod nóż weźmiemy polskie ligi piłkarskie, bo te są najchętniej obstawiane przez użytkowników. Fortuna bukmacher proponuje zdarzenia aż do 4. Klasy rozgrywkowej w Polsce. TOTALbet raczy swoich graczy tylko Ekstraklasą I oraz II ligą. Dla lokalnych fanatyków polecamy zatem Fortunę. Firma z Czech wystawiła 144 dodatkowych opcji na mecz Ajax – Dynamo Kijów, podczas gdy jej konkurent aż 183.

fortuna oferta

Superbet i Cherry online rywalami Fortuny bukmachera?

Cóż, na początek trzeba powiedzieć kilka słów o dwóch, nowych bukmacherach. Superbet to firma wywodząca się z Rumunii i weszła na nasz rynek dość niepostrzeżenie i rozpoczęła dość niestandardowo.

Wydaje się, że punkty stacjonarne to już przeszłość, a trend wskazuje na o wiele bardziej dynamiczny rozwój obstawiania online. Superbet zdecydował się na ekspansję swoimi punktami naziemnymi i to w tym sektorze podejmuje walkę z Fortuną bukmacherem.  Rumuński bukmacher dysponuje obecnie ponad 40-stoma punktami stacjonarnymi na terenie całej Polski. Design pomieszczeń jest nowoczesny i przebija Fortunę, bukmacher z Czech posiada jednak ponad 300 salonów w Polsce.

Warto dodać, że rumuński bukmacher otrzymał już licencję na udzielanie zakładów online i zapewne rozpocznie przyjmowanie graczy jeszcze w 2018 roku. Ich strona internetowa wygląda dobrze, ma swój design i wydaje się przejrzysta.

Cherry online zaczyna odwrotnie niż Superbet, ale na „zaczynaniu” moglibyśmy właściwie zakończyć. Wisienka nie ma jeszcze gotowej strony internetowej, ani nawet nie posiadamy wieści, kiedy miałaby ona zacząć obsługiwać użytkowników.

Fortuna bukmacher w 2018 podsumowanie

Czeska firma na polskim rynku trzyma się bardzo dobrze, a dwóch nowych konkurentów nie stanowi jeszcze dla niej realnego zagrożenia. Powinniśmy jednak cieszyć się, że są perspektywy na większą ilość zakładów bukmacherskich, bo wychodzi to tylko na dobre dla graczy.

Im więcej konkurencji, tym bardziej Fortuna bukmacher musi polepszać swoją ofertę, aby pozostać na topie w Polsce. Ciężko przewidzieć jak Cherry online i Superbet poradzą sobie w kolejnych latach, ale mamy nadzieję, że na stałe zagrzeją miejsce w kraju nad Wisłą.