Zawodnicy Manchesteru United stoją przed niesamowicie trudnym zadaniem. Pierwszy mecz na Old Trafford zakończył się wygraną Paris Saint Germain 2-0 i to paryżanie są o krok od awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. Czy Czerwone Diabły dokonają cudu i odwrócą losy rywalizacji? Zapraszamy na zapowiedź meczu na Parc de Princes i sprawdzenia typów z oferty Fortuny zakładów bukmacherskich.

Oferta Fortuny – sprawdź najważniejsze informacje

PSG – Manchester United, 21:00

Nie tak miało wyglądać spotkanie na Old Trafford. Manchester United przystępował do tego meczu jako najgorętszy zespół w piłkarskiej Europie. PSG borykało się z problemami kadrowymi, bo Neymar, jak i Edinson Cavani nie byli zdolni do gry. Przed pierwszym gwizdkiem chyba nikt nie stawiał na zwycięstwo gości.

A jednak, piłka nożna znowu okazała się nieprzewidywalna.

Niemoc – tak jednym słowem można podsumować postawę Czerwonych Diabłów. Jeszcze w początkowym fragmencie gry gospodarze byli stroną przeważającą, ale od pewnego momentu na boisku rządzili już tylko paryżanie.

Dramat United zaczął się w 53. minucie od gola Presnela Kimpembe. Siedem minut później podwyższył Kylian Mbappe i było już praktycznie po frytkach. Anglicy walczyli, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Na domiar złego w 89. minucie za drugą żółtą kartkę z boiska wyleciał Paul Pogba (którego z gry skutecznie wyłączył Marquinhos), przez co Francuza nie zobaczymy w spotkaniu rewanżowym. Swoją drogą, był to bardzo ostry mecz i włoski sędzia Danielo Orsato pokazał łącznie 10 żółtych kartek.

Brak Pogby to niejedyne zmartwienie Ole Gunnara Solksjaera. Lista kontuzjowanych po stronie Czerwonych Diabłych jest bardzo długa i nie wystąpią na pewno: Andra Herrera, Jesse Lingard, Anthony Martial, Juan Mata, Antonio Valencia, Phil Jones i Alexis Sanchez. W takiej sytuacji na murawie od pierwszej minuty powinien pojawić się m.in. Romelu Lukaku.

PSG też nie będzie w swoim optymalnym składzie. Zabraknie Neymara, jednak jest cień szansy, że Cavani pojawi się na boisku. Wątpliwe, żeby Thomas Tuchel wystawił go w pierwszej jedenastce. Jeśli Urugwajczyk będzie zdolny do gry, to wystąpi bardziej w roli asa z rękawa i dżokera z ławki.

Przewidywane składy:

PSG: Buffon, KehrerKimpembe, Silva, Bernat, Alves, Di Maria, MarquinhosVerrattiDraxlerMbappe

United: De Gea, Young, SmallingLindelof, Shaw, DalotMcTominay, Pereira, Fred, LukakuRashford

Oferta Fortuny na PSG – United: co obstawić?

Losy w tej rywalizacji są już prawdopodobnie rozstrzygnięte, ale… nie skreślajmy Manchesteru United. Ten zespół od momentu przejęcia drużyny przez Ole Gunnara Solksjaera zmienił się nie do poznania i naszym zdaniem zobaczymy to dziś w Paryżu. Czerwone Diabły przystąpią do wieczornego spotkania w osłabionym składzie, jednak presja będzie leżeć na PSG. Goście już nic nie muszą, goście tylko mogą. W związku z tym przewidujemy wyrównane starcie. Naszym zdaniem, nawet jeśli gospodarze wygrają, to nie więcej niż jedną bramką: