Są w życiu rzeczy, których kupić nie można. Są też bukmacherzy, których nikomu nie trzeba przedstawiać i do tego grona należy Totolotek SA. Obstawiasz? To na pewno słyszałeś o tej marce, prawda? Czy renoma tego zakładu bukmacherskiego idzie w parze z jakością oferowanych usług? Tak, a w tym tekście przekonasz się, dlaczego tak jest.

Totolotek SA – wprowadzenie

Totolotek zakłady bukmacherskie (czyli Totolotek SA) to stary „wyga” na polskim rynku zakładów wzajemnych. Myślisz „bukmacher”, to jednym ze skojarzeń jest właśnie Totolotek, który jest najstarszym operatorem w Polsce. Spółka działa od 1992 roku, co daje już ponad 26 lat działalności!

W pierwszym okresie działalności klienci mogli korzystać jedynie z punktów stacjonarnych, bo technika była, jaka była. Papierowe kupony, oferta na tablicach korkowych – takie były realia w świecie bukmacherki. Jednak świat idzie do przodu, technika się rozwija i coraz więcej ludzi zaczęło korzystać z internetu. Najstarszy operator w Polsce nie mógł przepuścić takiej okazji, poszerzając zakres swojej działalności. I tak oto 20 czerwca 2013 roku Totolotek SA stał się bukmacherem online, uzyskując licencję od Ministerstwa Finansów.

totolotek SA

Tylko zgoda od Ministerstwa pozwala na bycie zakładem bukmacherskim na terenie RP i to Totolotek takie pozwolenie posiada.

Dlaczego wybrać Totolotka?

Totolotek to marka. Totolotek to renoma, ale nic nie dzieje się przez przypadek i grono graczy nie jest  takie szerokie, bo Totolotek SA to najstarszy bukmacher w Polsce. Właśnie, najstarszy, a nie przestarzały.

Wejście w świat internetu sprawiło, że otworzyły się nowe możliwości dla spółki, jak i dla graczy. Teraz każdy z nich ma możliwość obstawienia na wyciągnięcie ręki, czy to na komputerze, czy na smartfonie na mobilnej stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej.

Poza tym, nowi gracze dostaną wysokie bonusy: od depozytu i darmowy zakład. Same warunki bonusów są bardzo przystępne dla klienta, przez co wypłata bonusowych środków jest stosunkowo łatwa na tle pozostałych buków.

Totolotek SA nie zapomina też o swoich wiernych użytkownikach, oferując im ciekawe promocje, które spełniają ich oczekiwania. Przykład? Gram Grubo podwyższające wygraną o 14%, co skutkuje brakiem podatku od wygranej. Doskonale wiemy, że gracze wybitnie nie lubią podatku, a Totolotek wychodzi naprzeciw ich oczekiwaniom.

Brawo.

Ale na co byłyby wszystkie bonusy, gdyby nie było czego obstawiać? Oferta na zakłady sportowe w Totolotku jest bogata i każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Oczywiście sportem numer jeden jest piłka nożna i to na tę dyscyplinę znajdziesz aż trzycyfrową liczbę rozszerzeń, ale miłośnicy innych sportów nie powinni czuć się pokrzywdzeni. Coraz popularniejsze e-sporty i sporty wirtualne również znajdują się ofercie najstarszego bukmachera w Polsce.

Nie obstawiasz, ale interesujesz się piłką nożną i skądś znasz to biało-żółto-pomarańczowe logo? Nic dziwnego, bo Totolotek SA od wielu lat inwestuje w polski sport, będąc choćby Oficjalnym Partnerem Pucharu Polski PZPN, partnerem Lechii Gdańsk czy koszykarskiej sekcji Legii Warszawa.

Podsumowując, silna pozycja Totolotka na rodzimym rynku zakładów wzajemnych nie jest dziełem przypadku, ale to już chyba wiesz. Pamiętaj jednak, że wybór nawet tak renomowanego bukmachera, jak Totolotek SA i obstawianie u niego, może mieć przykre konsekwencje. Bukmacherka może uzależnić i nie zapominaj o tym. Kiedy czujesz, że tracisz kontrolę nad graniem, porozmawiaj ze specjalistą.

Obstawianie w zakładach bukmacherskich jest dozwolone dla osób powyżej 18 roku życia.